Nagrodzeni  w Ursusowskiej Lidze Siatkówki sezon 2018

Ekstraklasa

  1. I msc – KS Besos
  2. II msc – Plaża
  3. III msc – Nets

MVP Ligi – Grzegorz Krauze (Plaża)

MVP Turnieju Final Four – Paweł Szczepaniak (KS Besos)

I Liga Męska

  1. Skarżyński Młot
  2. Progress
  3. Warsaw Spike

MVP Ligi – Michał Danielski (Skarżyński Młot)

II Liga Męska

  1. Hawajska
  2. Fatality Team
  3. Och Team

MVP Ligi – Piotr Najmark (Hawajska)

I Liga Kobieca

  1. Komandos Warszawa
  2. Krótka
  3. Blue Soft Mazovia Warszawa

MVP Ligi – Katarzyna Kawka (FightŁapy)

MVP Final Four – Magdalena Trzepizur (Komandos Warszawa)

II Liga Kobieca

  1. GLKS Nadarzyn
  2. UKS Iskra Warszawa
  3. UKS Plas Warszawa

MVP Ligi – Martyna zblewska (UKS Iskra Warszawa)

Wyniki Turnieju Barażowego o I Ligę

 

10.00 4Fun – Fatality Team               2:0 (25:14, 25:14)

11.00 4Fun – Och Team                    2:0 (25:12, 25:12)

12.00 Fatality Team – Och Team        2:0 (25:23, 25:19)

 

I msc – 4Fun                        6 pkt   4:0 – I Liga

II msc – Fatality Team        3 pkt   2:2 – I Liga

III msc – Och Team             0 pkt   0:4

 

26.05.2018 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18 w Parku Czechowickim.

Wyniki turnieju Final Four Męskiej Ekstraklasy ULS sezon 2018

 

14.00  1 – 4  Plaża – Nets                              2:0 (25:19, 25:16)

15.00  2 – 3  KS Besos – Riviera                  2:0 (25:15, 26:24)

16.00  1 – 3  Plaża – Riviera                          2:1 (25:12, 22:25, 15:12)

17.00  2 – 4  KS Besos – Nets                      2:0 (25:20, 25:22)

18.00  3 – 4  Riviera – Nets                           1:2 (16:25, 25:17, 13:15)

19.00  1 – 2  Plaża – KS Besos                     0:2 (21:25, 22:25)

 

I msc – KS Besos       6:0       9 PKT – MISTRZ

II msc – Plaża             4:3       5 PKT

III msc – Nets            2:5       2 PKT

IV msc – Riviera        2:6       2 PKT

 

MVP Ekstraklasy – Grzegorz Krauze ( Plaża)

MVP Final Four – Paweł Szczepaniak (KS Besos)

 

26.05.2018 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18:00 w Parku Czechowickim.

Wyniki Baraży o Ekstraklasę Męską

 

14.00  3 – 2   Warsaw Spike – Progress                         0:2 (14;25, 16:25)

15.00  8 – 3   AZS Gocław – Warsaw Spike                    2:0 (25:18, 25:14)

16.00  9 – 3   KORBA Warszawa – Warsaw Spike          2:0 (25:18, 25:16)

17.00  8 – 2   AZS Gocław – Progress                            2:0 (25:21, 25:15)

18.00  2 – 9   Progress – KORBA Warszawa                 0:2 (22:25, 16:25)

19.00  9 – 8   KORBA Warszawa – AZS Gocław           0:2 (32:34, 20:25)

 

I msc – AZS Gocław                       6:0      9 pkt – UTRZYMANIE Ekstraklasa

II msc – Korba Warszawa              4:2      6 pkt – UTRZYMANIE Ekstraklasa

III msc – Progress                           2:4      3 pkt – 1 Liga

IV msc – Warsawa Spike               0:6      0 pkt – 1 Liga

 

26.05.2018 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18:00 w Parku Czechowickim.

Zakończenie i podsumowanie rozgrywek ULS sezon 2018 odbędzie się w dniu 26 maja 2018 w Parku Czechowickim przy ul. Spisaka na scenie głównej około godziny 18:20 w trakcie Veolia Ursus Biega 2018. – ze względu na utrudnienia w tym dniu w ruchu ulicznym mapkę z dojazdem zamieścimy na facebooku.

W tegorocznej edycji najlepsze drużyny oraz najlepsi zawodnicy z poszczególnych lig otrzymają niżej wymienione nagrody:

Nagrody dla najlepszych drużyn ULS 2018

 

Ekstraklasa

I miejsce – stelman 900 zł certyfikat

II miejsce – stelman 700 zł certyfikat

III miejsce – stelman 500 zł certyfikat

I Liga

I miejsce – 12 koszulek stelman bawełnianych z nazwą drużyny

II miejsce – 12 worków firmowych stelman na obuwie

III miejsce – 12 par skarpet stelman

II Liga

I miejsce – 12 koszulek bawełnianych

II miejsce – 12 worków firmowych stelman na obuwie

III miejsce – 12  par skarpet stelman

I Liga Kobieca

I miejsce – stelman 800 zł certyfikat

II miejsce – stelman 600 zł certyfikat

III miejsce – stelman 400 zł certyfikat

II Liga Kobieca

I miejsce – 12 koszulek bawełnianych

II miejsce – 12 worków firmowych stelman na obuwie

III miejsce – 12  par skarpet stelman

 

 

Puchary i medale (jeden komplet to I,II i III miejsce)

Ekstraklasa – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

I Liga – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

II Liga – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

I Liga Kobieca – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

II Liga Kobieca – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

 

Statuetki najlepszych zawodników:

Ekstraklasa – 1 statuetka

I Liga Męska – 1 statuetka

II Liga Męska – 1 statuetka

I Liga Kobieca – 1 statuetka

II Liga Kobieca– 1 statuetka

Final Four Ekstraklasy – 1 statuetka

Final Fout Ligi Kobiecej – 1 statuetka

Turniej Barażowy o I Ligę Męską Ursusowskiej Ligi Siatkówki – Zespół Szkół nr 80, ul. Orłów Piastowskich 47 – 20.05.2018 r.

Najważniejszymi pkt regulaminu dotyczącego finału Ligi są:

– udział w turnieju mogą wziąć zawodnicy, które wystąpiły w co najmniej trzech meczach ligowych podczas fazy grupowej

– wymagana jest jednolitość strojów

– gramy do dwóch wygranych setów do 25 pkt, z możliwym tie-breakiem do 15 pkt

 

Harmonogram gier:

10.00 (Sektor A) 11 – 2    4Fun – Fatality Team

10.00 (Sektor B) 10 – 3    Bananza – Och Team

11.00 (Sektor A)  11 – 3    4Fun – Och Team

11.00 (Sektor B) 10 – 2    Bananza – Fatality Team

12.00 (Sektor A) 2 – 3    Fatality Team – Och Team  

12.00 (Sektor B) 11 – 10    4Fun – Bananza

 

26.05.2018 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18 w Parku Czechowickim.

Mamy MISTRZYNIE rozgrywek I Ligi Kobiecej ULS!

Tegoroczne finały rozgrywek I Ligi Kobiecej Ursusowskiej Ligi Siatkówki, odbyły się w dniu 22 kwietnia 2018 na terenie obiektu sportowego Zespołu Szkół nr 80 przy ul. Orłów Piastowskich 47. Udział w nich wzięły 4 najlepsze zespoły po rundzie zasadniczej. W wielkim finale wystąpiły FightŁapy, Komandos Warszawa, Bluesoft Mazovia Warszawa oraz Krótka.
Tak wyglądały wyniki oraz ostateczna kolejność:

13:00 FightŁapy – Krótka    1:2 (20:25, 25:17, 10:15)

14:00 Komandos Warszawa – Bluesoft Mazovia Warszawa    2:0 (25:18, 25:20)

15:00 FightŁapy – Bluesoft Mazovia Warszawa    0:2 (15:25, 21:25)

16:00 Komandos Warszawa – Krótka    2:0 (25:22, 25:14)

17:00 Bluesoft Mazovia Warszawa – Krótka    0:2 (23:25, 23:25)

18:00 FightŁapy – Komandos Warszawa    0:2 (18:25, 18:25)

 

 

I msc – Komandos Warszawa (9 pkt, sety 6:0, ratio 6,0)

II msc – Krótka (5 pkt, sety 4:3 ratio 1,33)

III msc – Bluesoft Mazovia Warszawa (3 pkt, sety 2:4, ratio 0,5)

IV msc – FightŁapy (1 pkt, sety 1:6, ratio 0,16)

ZWROTY KAUCJI !!!!

Szanowni zawodnicy i zawodniczki, bardzo proszę o przesłanie na adres: ligasiatkowki@o2.pl, nazwy drużyny, numeru konta oraz imię i nazwisko właściciela rachunku na który dokonamy zwrotu kaucji. Zwrot kaucji nastąpi po sprawdzeniu ilości oddanych meczów walkowerem. W przypadku braku walkowerów będzie zwrot 150 zł, w przypadku jednego walkowera będzie to 75 zł w przypadku dwóch walkowerów kaucja nie zostanie zwrócona!!!

Maile w sprawie zwrotów kaucji przyjmujemy do 29 kwietnia 2018 r.
W przypadku nie zgłoszenia się mailowego w sprawie zwrotów kaucji, kaucja przepada i nie będzie uwzględniona w przyszłej edycji jako nieodebrana !!!

Czekamy na maile :)

Turniej Barażowy o Ekstraklasę Ursusowskiej Ligi Siatkówki – Zespół Szkół nr 80, ul. Orłów Piastowskich 47 – 19.05.2018 r.

Najważniejszymi pkt regulaminu dotyczącego finału Ligi są:

– udział w turnieju mogą wziąć zawodnicy, którzy wystąpili w co najmniej trzech meczach ligowych podczas fazy grupowej

– wymagana jest jednolitość strojów

– gramy do dwóch wygranych setów do 25 pkt, z możliwym tie-breakiem do 15 pkt

 

Harmonogram gier:

14.00  3 – 2   Warsaw Spike – Progress

15.00  8 – 3   AZS Gocław – Warsaw Spike

16.00  9 – 3   KORBA Warszawa – Warsaw Spike

17.00  8 – 2   AZS Gocław – Progress

18.00  2 – 9   Progress – KORBA Warszawa

19.00  9 – 8   KORBA Warszawa – AZS Gocław

 

26.05.2018 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18 w Parku Czechowickim.

Turniej Finałowy Final Four Ekstraklasy Ursusowskiej Ligi Siatkówki – Zespół Szkół nr 80, ul. Orłów Piastowskich 47 – 20.05.2018 r.

Najważniejszymi pkt regulaminu dotyczącego finału Ligi są:

– udział w turnieju mogą wziąć zawodnicy, którzy wystąpili w co najmniej trzech meczach ligowych podczas fazy grupowej

– wymagana jest jednolitość strojów

– gramy do dwóch wygranych setów do 25 pkt, z możliwym tie-breakiem do 15 pkt

 

Harmonogram gier:

14.00  1 – 4  Plaża – Nets

15.00  2 – 3  KS Besos – Riviera

16.00  1 – 3  Plaża – Riviera

17.00  2 – 4  KS Besos – Nets

18.00  3 – 4  Riviera – Nets

19.00  1 – 2  Plaża – KS Besos

 

26.05.2018 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18 w Parku Czechowickim.