Podsumowanie Ursusowskiej Ligi Siatkówki sezon 2019

Męska Ekstraklasa

I msc – MIX Nowa Iwiczna

II msc – KORBA WARSZAWA

III msc – RIVIERA

IV msc – AZS GOCŁAW

MVP Ligi – Marek Jabłoński – Korba Warszawa

MVP Final Four – Jakub Nieora – MIX Nowa Iwiczna

 

Damska Pierwsza  Liga

I msc – Komandos Warszawa

II msc – UKS PLAS WARSZAWA

III msc – AZS APS Warszawa

IV msc – UKS Lesznowola

MVP Ligi – Tola Mączka – Plas Warszawa

MVP Ligi – Barbara Rola – Komandos Warszawa

MVP Final Four – Aleksandra Przybylska – Komandos Warszawa

 

Męska Pierwsza  Liga

I msc – Progress

II msc – Hot Shots

III msc – Karolkowa

Mvp  Pierwszej Ligi – Szymon Ślązak – Progress

 

Męska Druga  Liga

I msc – MKSN Mazowsze Warszawa

II msc – Och Team

III msc – Rezerwowi

Mvp  Drugiej Ligi – Oleksandr Beloblotskyi – MKSN Mazowsze Warszawa

Wyniki turnieju Final Four ligi Męskiej ULS sezon 2019

 

RIVIERA – AZS GOCŁAW                                            2:1 (21:25;25:22;15:10)

KORBA WARSZAWA – MIX Nowa Iwiczna                  0:2  (17:25;21:25)

MIX Nowa Iwiczna – RIVIERA                                         2:1 (25:20;27:29;15:9)

KORBA WARSZAWA – AZS GOCŁAW                      2:1 (25:23;20:25;15:12)

AZS GOCŁAW – MIX Nowa Iwiczna                           1:2 (25:19;20:25;12:15)

RIVIERA – KORBAWARSZAWA                                 0:2 (22:25;17:25)

 

I msc – MIX Nowa Iwiczna              6:2       7 PKT – MISTRZ

II msc – KORBA WARSZAWA        4:3       4 PKT

III msc – RIVIERA                          3:5       3 PKT

IV msc – AZS GOCŁAW                3:6       3 PKT

 

MVP Ligi – Marek Jabłoński – Korba Warszawa

MVP Final Four – Jakub Nieora – MIX Nowa Iwiczna

 

25.05.2019 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18:00 w Parku Czechowickim.

Wyniki turnieju Final Four I ligi Kobiecej ULS sezon 2019

 

1 – 4  UKS PLAS WARSZAWA – Komandos Warszawa                       0:2 (19:25;26:28)

2 – 3  UKS PLAS WARSZAWA – AZS APS Warszawa                          2:0 (25:15;25:17)

1 – 3  UKS PLAS WARSZAWA – UKS Lesznowola                               2:0 (25:11;25:23)

2 – 4  UKS Lesznowola – AZS APS Warszawa                                    0:2 (25:27;20:25)

3 – 4  UKS Lesznowola – Komandos Warszawa                                 1:2 (17:25;25:23;10:15)

1 – 2  AZS APS Warszawa – Komandos Warszawa                            0:2 (23:25, 21:25)

 

I msc – Komandos Warszawa                       6:1       8 PKT – MISTRZ

II msc – UKS PLAS WARSZAWA                   4:2       6 PKT

III msc – AZS APS Warszawa                      2:4       3 PKT

IV msc – UKS Lesznowola                           1:6       1 PKT

 

MVP Ligi – Tola Mączka – Plas Warszawa

MVP Ligi – Barbara Rola – Komandos Warszawa

MVP Final Four – Aleksandra Przybylska – Komandos Warszawa

25.05.2019 r.  Zakończenie, podsumowanie i rozdanie nagród Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – podczas Veolia Ursus Biega ok. godz. 18:00 w Parku Czechowickim

Wyniki Pierwszej Ligi Męskiej Ursusowskiej Ligi Siatkówki

 

Progress                                             30           20:2       541:330                11 AWANS DO EKSTRALKASY

Hot Shots                                           30           22:3       571:466                11 AWANS DO EKSTRALKASY

Karolkowa                                         28           19:4       533:410                11

Hawajska                                           20           16:11     475:492                11

PPPT                                                    19           15:11     537:506                11

SPS Konstancin-Jeziorna              14           11:15     490:559                11

WKS Astra Warszawa                    12           10:16     497:523                11

Vortex                                                 12           9:15       479:540                11

Samechamy                                      11           8:14       488:514                11

Blok Ekipa                                          10           8:16       415:537                11 SPADEK DO II LIGI

Dziś Jest Dzień Mycia                    9             7:17       454:550                11 SPADEK DO II LIGI

YCDT                                                    3             3:22       457:588                11 SPADEK DO II LIGI

 

Mvp  Pierwszej Ligi – Szymon Ślązak – Progress

Wyniki Drugiej Ligi Męskiej Ursusowskich Ligi Siatkówki

 

MKSN Mazowsze Warszawa                                          29           20:1       514:360                10  AWANS DO I LIGI

Och Team                                                                          24           17:4       469:395                10 AWANS DO I LIGI

Rezerwowi                                                                         19           14:9       518:478                 10 AWANS DO I LIGI

Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny           16           15:12     507:492                10

Krążowniki Imperium                                                       16           11:10     439:458                10

4Fun                                                                                    14           13:14     522:536                10

UKS Iskra Warszawa                                                         13           11:13     460:502                10

Św. Anna                                                                            11           9:16       473:512                10

AA Ursus                                                                           10           7:12       413:468                10

MUKS Krótka Mysiadło                                                   10           7:14       439:478                10

Niedźwiadki                                                                      10           1:18       388:515                10

 

MVP LIGI – Oleksandr Beloblotskyi – MKSN Mazowsze Warszawa

Wszystkie turnieje gramy do dwóch wygranych setów z tie breakiem do 15 pkt.  Reszta przepisów zgodnie z regulaminem ULS oraz PZPS.

 

Final Four  Kobiet – termin 28.04.2019 w godz. 15:30 – 18:30 – losowanie kolejności gier nastąpi przed turniejem (ul. Orłów Piastowskich 47 –  gramy na dwóch sektorach )

Skład:

– UKS Plas Warszawa

– Komandos Warszawa

– UKS Lesznowola

– AZS APS Warszawa

 

Final Four Mężczyzn – termin 27.04.2019 w godz. 14:00 – 20:00 (ul. Keniga 20)

Skład:

– KORBA Warszawa

– Riviera

– AZS Gocław

– MIX Nowa Iwiczna

 

Turniej barażowy o Ekstraklasę – termin 28.04.2019 w godz. 12:00 – 15:00 – losowanie kolejności nastąpi gier przed turniejem (ul. Orłów Piastowskich 47 –  gramy na dwóch sektorach )

Skład:

– Nets

– Skarżyński Młot

– 2 msc I Ligi

– 3 msc I Ligi

 

Turniej barażowy o I Ligę Męską - termin 28.04.2019 w godz. 9:00 – 12:00 – losowanie kolejności gier nastąpi przed turniejem (ul. Orłów Piastowskich 47 –  gramy na dwóch sektorach )

Skład:

– 10 msc z I Ligi

– 11 msc z I Ligi

– Och Team

– Rezerwowi

Szanowni Państwo, tegoroczna edycja Ursusowskiej Ligi Siatkówki powoli dobiega końca. Powoli nadchodzi czas podsumowań tej kilkumiesięcznej walki na boiskach. W tym roku również podtrzymujemy tradycję i rozdanie nagród, odbędzie się w dniu 25.05.2019 około godziny 18:00 podczas biegu Veolia Ursus Biega 2019 – do udziału, w którym serdecznie zachęcamy, gdyż dla uczestników ULS opłata za pakiet startowy kosztuje 35 zł.

 

Wykaz przygotowanych nagród na zakończenie ULS – edycja 2019 

Ekstraklasa

I miejsce – stelman 900 zł certyfikat

II miejsce – stelman 700 zł certyfikat

III miejsce – stelman 500 zł certyfikat

I Liga

I miejsce – 12 koszulek stelman bawełnianych z nazwą drużyny

II miejsce – 12 worków firmowych stelman na obuwie

III miejsce – 12 par skarpet stelman

II Liga

I miejsce – 12 koszulek bawełnianych

II miejsce – 12 worków firmowych stelman na obuwie

III miejsce – 12  par skarpet stelman

I Liga Kobieca

I miejsce – stelman 800 zł certyfikat

II miejsce – stelman 600 zł certyfikat

III miejsce – stelman 400 zł certyfikat

 

 

Puchary i medale (jeden komplet to I,II i III miejsce)

Ekstraklasa – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

I Liga – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

II Liga – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

I Liga Kobieca – 1 komplet pucharów z tabliczkami + 12 kompletów medali

 

Statuetki najlepszych zawodników:

Ekstraklasa – 1 statuetka

I Liga Męska – 1 statuetka

II Liga Męska – 1 statuetka

I Liga Kobieca – 1 statuetka

Final Four Ekstraklasy – 1 statuetka

Final Fout Ligi Kobiecej – 1 statuetka

Szanowni Państwo, żeby było można sobie zaplanować już czas, poniżej przedstawiamy terminy turniejów finałowych Ursusowskiej Ligi Siatkówki:

 

FF Ekstraklasy – 27.04.2019  w godzinach 14:00 – 20:00 (boisko główne – ul. Keniga 20)

FF Ligi Kobiecej – 28.04.2019 w godzinach 15:30 – 18:30 (dwa sektory – ul. Orłów Piastowskich 47)

Turniej Barażowy o Ekstraklasę – 28.04.2019 w godzinach 12:00 – 15:00 (dwa sektory – ul. Orłów Piastowskich 47)

Turniej Barażowy o Pierwszą Ligę 28.04.2019 w godzinach 9:00 – 12:00 (dwa sektory – ul. Orłów Piastowskich 47)

 

 

HARMONOGRAM                                                                                                                                                        URSUSOWSKIEJ  LIGI  SIATKÓWKI                                                                                                                                                                             SEZON  2019
I Termin ULS 20.01.2019 r.
Krążowniki Imprerium - Dziś Jest Dzień Mycia 20 sty Boisko I godz 9:00 LE M grupa A …………………………………….
Dajcie nam wygrać - Dzikie Koty 20 sty Boisko II godz 9:00 LE M grupa B …………………………………….
Orlęta Raszyn - Samechamy 20 sty Boisko I godz 10:00 LE M grupa A …………………………………….
Św. Anna - REZERWOWI 20 sty Boisko II godz 10:00 LE M grupa B …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Samechamy 20 sty Boisko I godz 11:00 LE M grupa A …………………………………….
Dajcie nam wygrać - REZERWOWI 20 sty Boisko II godz 11:00 LE M grupa B …………………………………….
Orlęta Raszyn - Dziś Jest Dzień Mycia 20 sty Boisko I godz 12:00 LE M grupa A …………………………………….
Św. Anna - Dzikie Koty 20 sty Boisko II godz 12:00 LE M grupa B …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - ANLAKI 20 sty Boisko I godz 13:00 LE M grupa A …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - Karolkowa 20 sty Boisko II godz 13:00 LE M grupa B …………………………………….
SOM Karasuno - GwoźDziki 20 sty Boisko I godz 14:00 LE M grupa C …………………………………….
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki - Vortex 20 sty Boisko II godz 14:00 LE M grupa D …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - YCDT 20 sty Boisko I godz 15:00 LE M grupa C …………………………………….
WKS Astra Warszawa - TWA 20 sty Boisko II godz 15:00 LE M grupa D …………………………………….
SOM Karasuno - YCDT 20 sty Boisko I godz 16:00 LE M grupa C …………………………………….
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki - TWA 20 sty Boisko II godz 16:00 LE M grupa D …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - GwoźDziki 20 sty Boisko I godz 17:00 LE M grupa C …………………………………….
WKS Astra Warszawa - Vortex 20 sty Boisko II godz 17:00 LE M grupa D …………………………………….
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny - SPS Konstancin-Jeziorna 20 sty Boisko I godz 18:00 LE M grupa C …………………………………….
AA Ursus - 4Fun 20 sty Boisko II godz 18:00 LE M grupa D …………………………………….
II Termin ULS 16.02.2019 r.
Blok Ekipa - Niedźwiadki 16 lut Boisko I godz 14:00 LE M grupa E …………………………………….
Shield - Och Team 16 lut Boisko II godz 14:00 LE M grupa E …………………………………….
Hot Shots - Niedźwiadki 16 lut Boisko I godz 15:00 LE M grupa E …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - Samechamy 16 lut Boisko II godz 15:00 LE M grupa A …………………………………….
Krążowniki Imprerium - MUKS Krótka Mysiadło 16 lut Boisko I godz 16:00 LE M grupa A …………………………………….
Orlęta Raszyn - ANLAKI 16 lut Boisko II godz 16:00 LE M grupa A …………………………………….
Krążowniki Imprerium - ANLAKI 16 lut Boisko I godz 17:00 LE M grupa A …………………………………….
Orlęta Raszyn - MUKS Krótka Mysiadło 16 lut Boisko II godz 17:00 LE M grupa A …………………………………….
…………………………………….
…………………………………….
…………………………………….
…………………………………….
III Termin ULS 17.02.2019 r.
Shield - Blok Ekipa 17-lut Boisko I godz 9:00 LE M grupa E …………………………………….
Och Team - Hot Shots 17-lut Boisko II godz 9:00 LE M grupa E …………………………………….
Shield - Hot Shots 17-lut Boisko I godz 10:00 LE M grupa E …………………………………….
Och Team - Blok Ekipa 17-lut Boisko II godz 10:00 LE M grupa E …………………………………….
Dajcie nam wygrać - UKS Iskra Warszawa 17-lut Boisko I godz 11:00 LE M grupa B …………………………………….
Św. Anna - Karolkowa 17-lut Boisko II godz 11:00 LE M grupa B …………………………………….
Dajcie nam wygrać - Karolkowa 17-lut Boisko I godz 12:00 LE M grupa B …………………………………….
Św. Anna - UKS Iskra Warszawa 17-lut Boisko II godz 12:00 LE M grupa B …………………………………….
Dzikie Koty - REZERWOWI 17-lut Boisko I godz 13:00 LE M grupa B …………………………………….
GwoźDziki - YCDT 17-lut Boisko II godz 13:00 LE M grupa C …………………………………….
SOM Karasuno - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 17-lut Boisko I godz 14:00 LE M grupa C …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - SPS Konstancin-Jeziorna 17-lut Boisko II godz 14:00 LE M grupa C …………………………………….
SOM Karasuno - SPS Konstancin-Jeziorna 17-lut Boisko I godz 15:00 LE M grupa C …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 17-lut Boisko II godz 15:00 LE M grupa C …………………………………….
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki - AA Ursus 17-lut Boisko I godz 16:00 LE M grupa D …………………………………….
WKS Astra Warszawa - 4Fun 17-lut Boisko II godz 16:00 LE M grupa D …………………………………….
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki - 4Fun 17-lut Boisko I godz 17:00 LE M grupa D …………………………………….
WKS Astra Warszawa - AA Ursus 17-lut Boisko II godz 17:00 LE M grupa D …………………………………….
Vortex - TWA 17-lut Boisko I godz 18:00 LE M grupa D …………………………………….
IV Termin ULS 23.02.2019 r.
Shield - Niedźwiadki 23 lut Boisko I godz 14:00 LE M grupa E …………………………………….
Blok Ekipa - Hot Shots 23 lut Boisko II godz 14:00 LE M grupa E …………………………………….
Och Team - Niedźwiadki 23 lut Boisko I godz 15:00 LE M grupa E …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Orlęta Raszyn 23 lut Boisko II godz 15:00 LE M grupa A …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - MUKS Krótka Mysiadło 23 lut Boisko I godz 16:00 LE M grupa A …………………………………….
Samechamy - ANLAKI 23 lut Boisko II godz 16:00 LE M grupa A …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - ANLAKI 23 lut Boisko I godz 17:00 LE M grupa A …………………………………….
Samechamy - MUKS Krótka Mysiadło 23 lut Boisko II godz 17:00 LE M grupa A …………………………………….
…………………………………….
V Termin ULS 24.02.2019 r.
Dzikie Koty - UKS Iskra Warszawa 24 lut Boisko I godz 9:00 LE M grupa B …………………………………….
REZERWOWI - Karolkowa 24 lut Boisko II godz 9:00 LE M grupa B …………………………………….
Dzikie Koty - Karolkowa 24 lut Boisko I godz 10:00 LE M grupa B …………………………………….
REZERWOWI - UKS Iskra Warszawa 24 lut Boisko II godz 10:00 LE M grupa B …………………………………….
Dajcie nam wygrać - Św. Anna 24 lut Boisko I godz 11:00 LE M grupa B …………………………………….
SOM Karasuno - MKSN Mazowsze Warszawa 24 lut Boisko II godz 11:00 LE M grupa C …………………………………….
GwoźDziki - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 24 lut Boisko I godz 12:00 LE M grupa C …………………………………….
YCDT - SPS Konstancin-Jeziorna 24 lut Boisko II godz 12:00 LE M grupa C …………………………………….
GwoźDziki - SPS Konstancin-Jeziorna 24 lut Boisko I godz 13:00 LE M grupa C …………………………………….
YCDT - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 24 lut Boisko II godz 13:00 LE M grupa C …………………………………….
Vortex - AA Ursus 24-lut Boisko I godz 14:00 LE M grupa D …………………………………….
TWA - 4Fun 24-lut Boisko II godz 14:00 LE M grupa D …………………………………….
Vortex - 4Fun 24-lut Boisko I godz 15:00 LE M grupa D …………………………………….
TWA - AA Ursus 24-lut Boisko II godz 15:00 LE M grupa D …………………………………….
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki - WKS Astra Warszawa 24-lut Boisko I godz 16:00 LE M grupa D …………………………………….
VI Termin ULS 02.03.2019 r.
PROGRESS - Warsaw Spike 2 mar Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - YCDT 2 mar Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
PROGRESS - YCDT 2 mar Boisko I godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Warsaw Spike 2 mar Boisko II godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
SPS Konstancin-Jeziorna - Blok Ekipa 2 mar Boisko I godz 16:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - Dajcie nam wygrać 2 mar Boisko II godz 16:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
WKS Astra Warszawa - Blok Ekipa 2 mar Boisko I godz 17:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
ANLAKI - Św. Anna 2 mar Boisko II godz 17:00 LE M grupa G – Baraż o II ligę …………………………………….
GwoźDziki - TWA 2 mar Boisko I godz 18:00 LE M grupa G – Baraż o II ligę …………………………………….
VII Termin ULS 03.03.2019 r.
Karolkowa - Hawajska 3 mar Boisko I godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Samechamy - Vortex 3 mar Boisko II godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Karolkowa - Vortex 3 mar Boisko I godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Samechamy - Hawajska 3 mar Boisko II godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
3 mar Boisko I godz 13:00 PAUZA …………………………………….
ANLAKI - GwoźDziki 3 mar Boisko II godz 13:00 LE M grupa G – Baraż o II ligę …………………………………….
Św. Anna - TWA 3 mar Boisko I godz 14:00 LE M grupa G – Baraż o II ligę …………………………………….
ANLAKI - TWA 3 mar Boisko II godz 14:00 LE M grupa G – Baraż o II ligę …………………………………….
Św. Anna - GwoźDziki 3 mar Boisko I godz 15:00 LE M grupa G – Baraż o II ligę …………………………………….
Virtus Wiskitki - UKS PLAS WARSZAWA 3 mar Boisko II godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Orlęta Raszyn - Komandos Warszawa 3 mar Boisko I godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Lesznowola - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 3 mar Boisko II godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Orlęta Raszyn - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 3 mar Boisko I godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Lesznowola - Komandos Warszawa 3 mar Boisko II godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
DIGI - UKS Iskra Warszawa 3 mar Boisko I godz 18:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Desperatki - AZS APS Warszawa 3 mar Boisko II godz 18:30 I Liga Kobiet …………………………………….
DIGI - AZS APS Warszawa 3 mar Boisko I godz 19:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Desperatki - UKS Iskra Warszawa 3 mar Boisko II godz 19:30 I Liga Kobiet …………………………………….
VIII Termin ULS 09.03.2019 r.
PROGRESS - Hot Shots 9 mar Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hawajska - Vortex 9 mar Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Warsaw Spike - YCDT 9 mar Boisko I godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Karolkowa - Samechamy 9 mar Boisko II godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - SPS Konstancin-Jeziorna 9 mar Boisko I godz 16:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
Dajcie nam wygrać - WKS Astra Warszawa 9 mar Boisko II godz 16:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - WKS Astra Warszawa 9 mar Boisko I godz 17:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
Dajcie nam wygrać - SPS Konstancin-Jeziorna 9 mar Boisko II godz 17:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
Krążowniki Imprerium - MKSN Mazowsze Warszawa 9 mar Boisko I godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 9 mar Boisko II godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 9 mar Boisko I godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - MKSN Mazowsze Warszawa 9 mar Boisko II godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
IX Termin ULS 10.03.2019 r.
4Fun - REZERWOWI 10 mar Boisko I godz 9:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
AA Ursus - UKS Iskra Warszawa 10 mar Boisko II godz 9:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
4Fun - UKS Iskra Warszawa 10 mar Boisko I godz 10:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
AA Ursus - REZERWOWI 10 mar Boisko II godz 10:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
10 mar Boisko I godz 11:00 PAUZA
Niedźwiadki - Św. Anna 10 mar Boisko II godz 11:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Och Team - Św. Anna 10 mar Boisko II godz 12:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
10 mar Boisko I godz 12:00 PAUZA
Virtus Wiskitki - Komandos Warszawa 10 mar Boisko I godz 13:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 10 mar Boisko II godz 13:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Virtus Wiskitki - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 10 mar Boisko I godz 14:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - Komandos Warszawa 10 mar Boisko II godz 14:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Orlęta Raszyn - DIGI 10 mar Boisko I godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Lesznowola - Desperatki 10 mar Boisko II godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Orlęta Raszyn - Desperatki 10 mar Boisko I godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Lesznowola - DIGI 10 mar Boisko II godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - AZS APS Warszawa 10 mar Boisko I godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
X Termin ULS 16.03.2019 r.
PROGRESS - Karolkowa 16 mar Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Samechamy 16 mar Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
PROGRESS - Samechamy 16 mar Boisko I godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Karolkowa 16 mar Boisko II godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Och Team 16 mar Boisko I godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - Niedźwiadki 16 mar Boisko II godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Niedźwiadki 16 mar Boisko I godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - Och Team 16 mar Boisko II godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Dziś Jest Dzień Mycia - Blok Ekipa 16 mar Boisko I godz 18:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
SPS Konstancin-Jeziorna - WKS Astra Warszawa 16 mar Boisko II godz 18:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
Dajcie nam wygrać - Blok Ekipa 16 mar Boisko I godz 19:00 LE M grupa F – Baraż o I ligę …………………………………….
XI Termin ULS 17.03.2019 r.
Grupa F Miejsce V - 4Fun 17-03 Boisko I godz 9:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Św. Anna - AA Ursus 17-03 Boisko II godz 9:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce V - AA Ursus 17-03 Boisko I godz 10:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Św. Anna - 4Fun 17-03 Boisko II godz 10:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
REZERWOWI - MKSN Mazowsze Warszawa 17-03 Boisko I godz 11:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 17-03 Boisko II godz 11:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
REZERWOWI - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 17-03 Boisko I godz 12:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - MKSN Mazowsze Warszawa 17-03 Boisko II godz 12:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Virtus Wiskitki - UKS Iskra Warszawa 17-03 Boisko I godz 13:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - AZS APS Warszawa 17-03 Boisko II godz 13:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Virtus Wiskitki - AZS APS Warszawa 17-03 Boisko I godz 14:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - UKS Iskra Warszawa 17-03 Boisko II godz 14:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Komandos Warszawa - DIGI 17-03 Boisko I godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki - Desperatki 17-03 Boisko II godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Komandos Warszawa - Desperatki 17-03 Boisko I godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki - DIGI 17-03 Boisko II godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Orlęta Raszyn - UKS Lesznowola 17-03 Boisko I godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
XII Termin ULS 23.03.2019 r.
Krążowniki Imprerium - 4Fun 23-mar Boisko I godz 14:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - AA Ursus 23-mar Boisko II godz 14:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - AA Ursus 23-mar Boisko I godz 15:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - 4Fun 23-mar Boisko II godz 15:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Och Team - MKSN Mazowsze Warszawa 23-mar Boisko I godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Niedźwiadki - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 23-mar Boisko II godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Och Team - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 23-mar Boisko I godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Niedźwiadki - MKSN Mazowsze Warszawa 23-mar Boisko II godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce V - REZERWOWI 23-mar Boisko I godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Św. Anna - UKS Iskra Warszawa 23-mar Boisko II godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce V - UKS Iskra Warszawa 23-mar Boisko I godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Św. Anna - REZERWOWI 23-mar Boisko II godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
XIII Termin ULS 24.03.2019 r.
Grupa F Miejsce I - Warsaw Spike 24 mar Boisko I godz 9:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce II - YCDT 24 mar Boisko II godz 9:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce I - YCDT 24 mar Boisko I godz 10:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce II - Warsaw Spike 24 mar Boisko II godz 10:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce III - Hawajska 24 mar Boisko I godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce IV - Vortex 24 mar Boisko II godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce III - Vortex 24 mar Boisko I godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce IV - Hawajska 24 mar Boisko II godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Virtus Wiskitki - DIGI 24 mar Boisko I godz 13:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - Desperatki 24 mar Boisko II godz 13:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Virtus Wiskitki - Desperatki 24 mar Boisko I godz 14:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - DIGI 24 mar Boisko II godz 14:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - Orlęta Raszyn 24 mar Boisko I godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
AZS APS Warszawa - UKS Lesznowola 24 mar Boisko II godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - UKS Lesznowola 24 mar Boisko I godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
AZS APS Warszawa - Orlęta Raszyn 24 mar Boisko II godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Komandos Warszawa - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 24 mar Boisko I godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
XIV Termin ULS 06.04.2019 r.
PROGRESS - Grupa F Miejsce III 6 kwi Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Grupa F Miejsce IV 6 kwi Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
PROGRESS - Grupa F Miejsce IV 6 kwi Boisko I godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Grupa F Miejsce III 6 kwi Boisko II godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Grupa F Miejsce V 6 kwi Boisko I godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - Św. Anna 6 kwi Boisko II godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - Św. Anna 6 kwi Boisko I godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - Grupa F Miejsce V 6 kwi Boisko II godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
REZERWOWI - Och Team 6 kwi Boisko I godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - Niedźwiadki 6 kwi Boisko II godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
REZERWOWI - Niedźwiadki 6 kwi Boisko I godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - Och Team 6 kwi Boisko II godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
XV Termin ULS 07.04.2019 r.
MKSN Mazowsze Warszawa - 4Fun 7-04 Boisko I godz 9:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny - AA Ursus 7-04 Boisko II godz 9:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - AA Ursus 7-04 Boisko I godz 10:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny - 4Fun 7-04 Boisko II godz 10:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Hawajska - Grupa F Miejsce I 7-04 Boisko I godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Vortex - Grupa F Miejsce II 7-04 Boisko II godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hawajska - Grupa F Miejsce II 7-04 Boisko I godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Vortex - Grupa F Miejsce I 7-04 Boisko II godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Warsaw Spike - Karolkowa 7-04 Boisko I godz 13:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
YCDT - Samechamy 7-04 Boisko II godz 13:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Warsaw Spike - Samechamy 7-04 Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
YCDT - Karolkowa 7-04 Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Virtus Wiskitki - Orlęta Raszyn 7-04 Boisko I godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - UKS Lesznowola 7-04 Boisko II godz 15:30 I Liga Kobiet …………………………………….
Virtus Wiskitki - UKS Lesznowola 7-04 Boisko I godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS PLAS WARSZAWA - Orlęta Raszyn 7-04 Boisko II godz 16:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - Komandos Warszawa 7-04 Boisko I godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
AZS APS Warszawa - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 7-04 Boisko II godz 17:30 I Liga Kobiet …………………………………….
UKS Iskra Warszawa - UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki 7-04 Boisko I godz 18:30 I Liga Kobiet …………………………………….
AZS APS Warszawa - Komandos Warszawa 7-04 Boisko II godz 18:30 I Liga Kobiet …………………………………….
DIGI - Desperatki 7-04 Boisko I godz 19:30 I Liga Kobiet …………………………………….
XVI Termin ULS 13.04.2019 r.
PROGRESS - Hawajska 13 kwi Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Vortex 13 kwi Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
PROGRESS - Vortex 13 kwi Boisko I godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Hawajska 13 kwi Boisko II godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - REZERWOWI 13 kwi Boisko I godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - UKS Iskra Warszawa 13 kwi Boisko II godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Krążowniki Imprerium - UKS Iskra Warszawa 13 kwi Boisko I godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MUKS Krótka Mysiadło - REZERWOWI 13 kwi Boisko II godz 17:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce V - Św. Anna 13 kwi Boisko I godz 18:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Niedźwiadki - Grupa F Miejsce V 13 kwi Boisko I godz 19:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
XVII Termin ULS 14.04.2019 r.
Warsaw Spike - Grupa F Miejsce III 14 kwi Boisko I godz 9:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
YCDT - Grupa F Miejsce IV 14 kwi Boisko II godz 9:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Warsaw Spike - Grupa F Miejsce IV 14 kwi Boisko I godz 10:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
YCDT - Grupa F Miejsce III 14 kwi Boisko II godz 10:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Karolkowa - Grupa F Miejsce I 14 kwi Boisko I godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Samechamy - Grupa F Miejsce II 14 kwi Boisko II godz 11:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Karolkowa - Grupa F Miejsce II 14 kwi Boisko I godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Samechamy - Grupa F Miejsce I 14 kwi Boisko II godz 12:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - Grupa F Miejsce V 14 kwi Boisko I godz 13:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny - Św. Anna 14 kwi Boisko II godz 13:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
MKSN Mazowsze Warszawa - Św. Anna 14 kwi Boisko I godz 14:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny - Grupa F Miejsce V 14 kwi Boisko II godz 14:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
4Fun - Och Team 14 kwi Boisko I godz 15:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
AA Ursus - Niedźwiadki 14 kwi Boisko II godz 15:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
4Fun - Niedźwiadki 14 kwi Boisko I godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
AA Ursus - Och Team 14 kwi Boisko II godz 16:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
XVIII Termin ULS 27.04.2019 r.
PROGRESS - Grupa F Miejsce I 27 kwi Boisko I godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Grupa F Miejsce II 27 kwi Boisko II godz 14:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
PROGRESS - Grupa F Miejsce II 27 kwi Boisko I godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hot Shots - Grupa F Miejsce I 27 kwi Boisko II godz 15:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce III - Karolkowa 27 kwi Boisko I godz 16:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce IV - Samechamy 27 kwi Boisko II godz 16:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce III - Samechamy 27 kwi Boisko I godz 17:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Grupa F Miejsce IV - Karolkowa 27 kwi Boisko II godz 17:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hawajska - Warsaw Spike 27 kwi Boisko I godz 18:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Vortex - YCDT 27 kwi Boisko II godz 18:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Hawajska - YCDT 27 kwi Boisko I godz 19:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Vortex - Warsaw Spike 27 kwi Boisko II godz 19:00 I Liga Mężczyzn …………………………………….
Och Team - Grupa F Miejsce V 27 kwi Boisko I godz 20:00 II Liga Mężczyzn …………………………………….
XIX Termin ULS 28.04.2019 r.

 

 

9:00 – 12:00 – Turniej Barażowy o Pierwszą Ligę

12:00 – 15:00 – Turniej Barażowy o Ekstraklasę

15:00 – 18:00 – Turniej Final Four Kobiet

URSUSOWSKA LIGA SIATKÓWKI – sezon 2019 !!!!!!

Witam wszystkich miłośników piłki siatkowej. Tegoroczną edycję Ursusowskiej Ligi Siatkówki rozpoczynamy w weekend 19-20 stycznia 2019r. – zaznaczamy że nie wszystkie drużyny rozegrają w ten weekend swoje pierwsze mecze, gdyż rozegramy tylko jedną kolejkę przed feriami mazowieckimi, podczas których mecze nie będą się odbywać. Druga kolejka odbędzie się 16-17 luty 2019.

W zależności od ilości zgłoszonych zespołów wystartują następujące ligi : Ekstraklasa, I Liga, II Liga, III Liga – rozgrywki męskie oraz I Liga Kobiet i II Liga Kobiet

Udział w poszczególnych ligach określony jest w regulaminie, który przesłany zostanie w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia.

Wszystkie zgłoszenia drużyn przyjmowane są do dnia 13.01.2019r do godziny 22.00  wyłącznie drogą mailową !!!! W zgłoszeniu proszę zamieści tylko następujące informacje : nazwa drużyny (proszę również zaznaczyć czy męska czy damska czy mieszana, imię i nazwisko kapitana/trenera/kierownika drużyny oraz numer kontaktowy!!!! Skład drużyny proszę zamieścić tylko na karcie zgłoszeniowej (w załączeniu w otrzymanym mailu zwrotnym) i dostarczyć do opiekuna ligi w dniu pierwszego meczu !!! Każda po wysłaniu zgłoszenia otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia oraz niezbędne dokumenty.

Udział w rozgrywkach jest bezpłatny!!!! Obowiązuje jedynie wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 200 zł w dniu rozgrywania pierwszego meczu!!!!

Rozgrywki sędziują wyłącznie sędziowie z WSMWZPS ze szczebla centralnego oraz z pierwszą klasą sędziowską!!!!!

Mecze toczyć się będą na terenie szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47 w każdą sobotę i niedzielę oraz Szkoła Podstawowa nr 11 przy ul. Keniga 20 w każdą niedzielę – w przypadku dużej ilości zgłoszeń mecze I, II i III Ligi męskiej rozgrywać się będą w soboty po godzinie 14.00)

Każdy zespół zobowiązany jest do posiadania swoich piłek do rozgrzewki !!!!!!! Organizator zapewnia wyłącznie piłki meczowe!!!

W przypadku jakichś niejasności proszę o kontakt mailowy.

 

Koordynator rozgrywek

Maciej Karczewski

Tel. +48 662288536