Ekstraklasa Męska – terminarz

I kolejka ULS – Ekstraklasa 20.01.2019 r.
5 - 8 AZS Gocław - 15-50 11.30 2:1 (25:27;25:22;25:23)
6 - 7 Kamyki - MIX Nowa Iwiczna 12:45 2:1 (25:21;25:20;23:25)
3 - 10 KORBA WARSZAWA - Skarżyński Młot 14:00 3:0 (25:12;25:21;25:20)
- MPC Riviera - Nets 15:15 3:0 (25:12;25:21;25:20)
4 - 9 MPC Riviera - KS BESOS 16:30 3:0 (25:16;25:12;25:17)
II kolejka ULS – Ekstraklasa 17.02.2019 r.
10 - 8 Skarżyński Młot - 15-50 14.00 …………………………………
2 - 7 Nets - MIX Nowa Iwiczna 15.15 …………………………………
1 - 9 Plaża - KS BESOS 16.30 …………………………………
3 - 6 KORBA WARSZAWA - Kamyki 17.45 …………………………………
4 - 5 MPC Riviera - AZS Gocław 19.00 …………………………………
III kolejka ULS – Ekstraklasa 24.02.2019 r.
2 - 5 Nets - AZS Gocław 14.00 …………………………………
1 - 8 Plaża - 15-50 15.15 …………………………………
9 - 7 KS BESOS - MIX Nowa Iwiczna 16.30 …………………………………
10 - 6 Skarżyński Młot - Kamyki 17.45 …………………………………
3 - 4 KORBA WARSZAWA - MPC Riviera 19.00 …………………………………
IV kolejka ULS – Ekstraklasa 03.03.2019 r.
2 - 3 Nets - KORBA WARSZAWA 14.00 …………………………………
8 - 6 15-50 - Kamyki 15.15 …………………………………
1 - 7 Plaża - MIX Nowa Iwiczna 16.30 …………………………………
9 - 5 KS BESOS - AZS Gocław 17.45 …………………………………
10 - 4 Skarżyński Młot - MPC Riviera 19.00 …………………………………
V kolejka ULS – Ekstraklasa 10.03.2019 r.
8 - 4 15-50 - MPC Riviera 14.00 …………………………………
1 - 6 Plaża - Kamyki 15.15 …………………………………
7 - 5 MIX Nowa Iwiczna - AZS Gocław 16.30 …………………………………
10 - 2 Skarżyński Młot - Nets 17.45 …………………………………
9 - 3 KS BESOS - KORBA WARSZAWA 19.00 …………………………………
VI kolejka ULS – Ekstraklasa 17.03.2019 r.
8 - 2 15-50 - Nets 14.00 …………………………………
1 - 5 Plaża - AZS Gocław 15.15 …………………………………
9 - 10 KS BESOS - Skarżyński Młot 16.30 …………………………………
7 - 3 MIX Nowa Iwiczna - KORBA WARSZAWA 17.45 …………………………………
6 - 4 Kamyki - MPC Riviera 19.00 …………………………………
VII kolejka ULS – Ekstraklasa 24.03.2019 r.
8 - 9 15-50 - KS BESOS 14.00 …………………………………
6 - 2 Kamyki - Nets 15.15 …………………………………
5 - 3 AZS Gocław - KORBA WARSZAWA 16.30 …………………………………
7 - 10 MIX Nowa Iwiczna - Skarżyński Młot 17.45 …………………………………
1 - 4 Plaża - MPC Riviera 19.00 …………………………………
VIII kolejka ULS – Ekstraklasa 31.03.2019 r.
1 - 3 Plaża - KORBA WARSZAWA 14.00 …………………………………
4 - 2 Plaża - Nets 15.15 …………………………………
7 - 8 MIX Nowa Iwiczna - 15-50 16.30 …………………………………
5 - 10 AZS Gocław - Skarżyński Młot 17.45 …………………………………
6 - 9 Kamyki - KS BESOS 19.00 …………………………………
IX kolejka ULS – Ekstraklasa 07.04.2019 r.
2 - 9 Nets - KS BESOS 14.00 …………………………………
3 - 8 KORBA WARSZAWA - 15-50 15.15 …………………………………
1 - 10 Plaża - Skarżyński Młot 16.30 …………………………………
5 - 6 AZS Gocław - Kamyki 17.45 …………………………………
4 - 7 MPC Riviera - MIX Nowa Iwiczna 19.00 …………………………………