Ligi el. Mężczyzn – terminarz

Liga Eliminacyjna – grupa A

Krążowniki Imprerium - Dziś Jest Dzień Mycia 20 sty Boisko I godz 9:00 0:2 (18:25;10:25)
Orlęta Raszyn - Samechamy 20 sty Boisko I godz 10:00 0:2 (18:25;14:25)
Krążowniki Imprerium - Samechamy 20 sty Boisko I godz 11:00 0:2 (12:25;19:25)
Orlęta Raszyn - Dziś Jest Dzień Mycia 20 sty Boisko I godz 12:00 0:2 (20:25;4:25)
MUKS Krótka Mysiadło - ANLAKI 20 sty Boisko I godz 13:00 2:0 (25:14;25:15)
Dziś Jest Dzień Mycia - Samechamy 16 lut Boisko II godz 15:00 0:2 (15:25;22:25)
Krążowniki Imprerium - MUKS Krótka Mysiadło 16 lut Boisko I godz 16:00 2:0 (25:15;25:23)
Orlęta Raszyn - ANLAKI 16 lut Boisko II godz 16:00 0:2 (21:25;16:25)
Krążowniki Imprerium - ANLAKI 16 lut Boisko I godz 17:00 2:0 (25:15;25:23)
Orlęta Raszyn - MUKS Krótka Mysiadło 16 lut Boisko II godz 17:00 0:2 (15:25;25:27)
Krążowniki Imprerium - Orlęta Raszyn 23 lut Boisko II godz 15:00 2:0 (25:21;25:22)
Dziś Jest Dzień Mycia - MUKS Krótka Mysiadło 23 lut Boisko I godz 16:00 2:0 (25:15;25:11)
Samechamy - ANLAKI 23 lut Boisko II godz 16:00 2:0 (25:19;25:19)
Dziś Jest Dzień Mycia - ANLAKI 23 lut Boisko I godz 17:00 2:0 (25:11;25:4)
Samechamy - MUKS Krótka Mysiadło 23 lut Boisko II godz 17:00 2:0 (25:20;28:26)
Końcowa kolejność w grupie
Miejsce I - do I Ligi  Samechamy
Miejsce II - Baraż o I ligę  Dziś jest dzień mycia
Miejsce III - do II Ligi  Krążowniki Imperium
Miejsce IV - do II Ligi  MUKS Krótka Mysiadło
Miejsce V - Baraż o II ligę  Anlaki
Miejsce VI - Koniec gry  Orlęta Raszyn


Liga Eliminacyjna – grupa B

Dajcie nam wygrać - Dzikie Koty 20 sty Boisko II godz 9:00 2:0 (25:17;25:14)
Św. Anna - REZERWOWI 20 sty Boisko II godz 10:00 0:2 (15:25;21:25)
Dajcie nam wygrać - REZERWOWI 20 sty Boisko II godz 11:00 2:0 (25:18;25:13)
Św. Anna - Dzikie Koty 20 sty Boisko II godz 12:00 1:2 (25:16;8:25;3:15)
UKS Iskra Warszawa - Karolkowa 20 sty Boisko II godz 13:00 0:2 (23:25;9:25)
Dajcie nam wygrać - UKS Iskra Warszawa 17-lut Boisko I godz 11:00 2:0 (25:12;25:11)
Św. Anna - Karolkowa 17-lut Boisko II godz 11:00 0:2 (18:25;11:25)
Dajcie nam wygrać - Karolkowa 17-lut Boisko I godz 12:00 1:2 (25:21;22:25;12:15)
Św. Anna - UKS Iskra Warszawa 17-lut Boisko II godz 12:00 0:2 (12:25;21:25)
Dzikie Koty - REZERWOWI 17-lut Boisko I godz 13:00 0:2 (18:25;22:25)
Dzikie Koty - UKS Iskra Warszawa 24-lut Boisko I godz 9:00 1:2 (25:20;14:25;13:15)
REZERWOWI - Karolkowa 24-lut Boisko II godz 9:00 0:2 (16:25;18:25)
Dzikie Koty - Karolkowa 24-lut Boisko I godz 10:00 0:2 (16:25;17:25)
REZERWOWI - UKS Iskra Warszawa 24-lut Boisko II godz 10:00 1:2 (22:25;25:17;8:15)
Dajcie nam wygrać - Św. Anna 24-lut Boisko I godz 11:00 0:2 (0:25;0:25)v.o.
Końcowa kolejność w grupie
Miejsce I - do I Ligi  Karolkowa
Miejsce II - Baraż o I ligę  Dajcie nam wygrać
Miejsce III - do II Ligi  Rezerwowi
Miejsce IV - do II Ligi  UKS Iskra Warszawa
Miejsce V - Baraż o II ligę  Św. Anna
Miejsce VI - Koniec gry  Dzikie Koty

Liga Eliminacyjna – grupa C

SOM Karasuno - GwoźDziki 20 sty Boisko I godz 14:00 2:0 (25:19;25:23)
MKSN Mazowsze Warszawa - YCDT 20 sty Boisko I godz 15:00 0:2 (0:25;0:25) v.o.
SOM Karasuno - YCDT 20 sty Boisko I godz 16:00 0:2 (18:25;22:25)
MKSN Mazowsze Warszawa - GwoźDziki 20 sty Boisko I godz 17:00 0:2 (0:25;0:25) v.o.
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny - SPS Konstancin-Jeziorna 20 sty Boisko I godz 18:00 0:2 (15:25;20:25)
GwoźDziki - YCDT 17 lut Boisko II godz 13:00 0:2 (0:25;0:25) v.o.
SOM Karasuno - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 17 lut Boisko I godz 14:00 1:2 (25:16;20:25;10:15)
MKSN Mazowsze Warszawa - SPS Konstancin-Jeziorna 17 lut Boisko II godz 14:00 2:1 (26:24;15:25;15:12)
SOM Karasuno - SPS Konstancin-Jeziorna 17 lut Boisko I godz 15:00 0:2 (15:25;20:25)
MKSN Mazowsze Warszawa - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 17 lut Boisko II godz 15:00 2:0 (25:12;25:16)
SOM Karasuno - MKSN Mazowsze Warszawa 24 lut Boisko II godz 11:00 0:2 (11:25;12:25)
GwoźDziki - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 24 lut Boisko I godz 12:00 2:1 (25:23;24:26;15:7)
YCDT - SPS Konstancin-Jeziorna 24 lut Boisko II godz 12:00 2:0 (25:0;25:0)v.o.
GwoźDziki - SPS Konstancin-Jeziorna 24 lut Boisko I godz 13:00 0:2 (17:25;16:25)
YCDT - Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny 24 lut Boisko II godz 13:00 0:2 (18:25;20:25)
Końcowa kolejność w grupie
Miejsce I - do I Ligi  YCDT
Miejsce II - Baraż o I ligę  SPS Konstancin Jeziorna
Miejsce III - do II Ligi  MKSN Mazowsze Warszawa
Miejsce IV - do II Ligi  Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny
Miejsce V - Baraż o II ligę  Gwoździki
Miejsce VI - Koniec gry  SOM Karasuno

 

Liga Eliminacyjna – grupa D

PAUZA - Vortex 20 sty Boisko II godz 14:00 …………………………………….
WKS Astra Warszawa - TWA 20 sty Boisko II godz 15:00 2:0 (25:15;25:21)
PAUZA - TWA 20 sty Boisko II godz 16:00 …………………………………….
WKS Astra Warszawa - Vortex 20 sty Boisko II godz 17:00 0:2 (17:25;22:25)
AA Ursus - 4Fun 20 sty Boisko II godz 18:00 1:2 (25:14;16:25;9:15)
PAUZA - AA Ursus 17-lut Boisko I godz 16:00 …………………………………….
WKS Astra Warszawa - 4Fun 17-lut Boisko II godz 16:00 2:1 (25:23;23:25;15:12)
PAUZA - 4Fun 17-lut Boisko I godz 17:00 …………………………………….
WKS Astra Warszawa - AA Ursus 17-lut Boisko II godz 17:00 0:2 (17:25;23:25)
Vortex - TWA 17-lut Boisko I godz 18:00 2:0 (25:23;25:14)
Vortex - AA Ursus 24-lut Boisko I godz 14:00 2:0 (25:22;25:17)
TWA - 4Fun 24-lut Boisko II godz 14:00 1:2 (25:18;16:25;10:15)
Vortex - 4Fun 24-lut Boisko I godz 15:00 2:0 (25:16;25:10)
TWA - AA Ursus 24-lut Boisko II godz 15:00 2:1 (19:25;25:14;15:13)
PAUZA - WKS Astra Warszawa 24-lut Boisko I godz 16:00 …………………………………….
Końcowa kolejność w grupie
Miejsce I - do I Ligi  Vortex
Miejsce II - Baraż o I ligę  WKS Astra Warszawa
Miejsce III - do II Ligi  4Fun
Miejsce IV - do II Ligi  AA Ursus
Miejsce V - Baraż o II ligę  TWA
Miejsce VI - Koniec gry


Liga Eliminacyjna – grupa E

Blok Ekipa - Niedźwiadki 16 lut Boisko I godz 14:00 2:1 (25:21;14:25;16:14)
Shield - Och Team 16 lut Boisko II godz 14:00 1:2 (25:22;15:25;19:21)
Hot Shots - Niedźwiadki 16 lut Boisko I godz 15:00 2:0 (25:12;25:13)
Shield - Blok Ekipa 17 lut Boisko I godz 9:00 2:0 (25:19;25:20)
Och Team - Hot Shots 17 lut Boisko II godz 9:00 0:2 (25:27;24:26)
Shield - Hot Shots 17 lut Boisko I godz 10:00 0:2 (19:25;18:25)
Och Team - Blok Ekipa 17 lut Boisko II godz 10:00 0:2 (18:25;20:25)
Shield - Niedźwiadki 23 lut Boisko I godz 14:00 0:2 (22:25;19:25)
Blok Ekipa - Hot Shots 23 lut Boisko II godz 14:00 0:2 (16:25;9:25)
Och Team - Niedźwiadki 23 lut Boisko I godz 15:00 2:0 (25:22;25:16)

 

Końcowa kolejność w grupie
1 Miejsce I   – HOT Shots - do I Ligi
2 Miejsce II  – Blok Ekipa - Baraż o I ligę
3 Miejsce III  –  Och Team - do II Ligi
4 Miejsce IV – Niedźwiadki - do II Ligi
5 Miejsce V – Shield - Koniec gry