I liga Mężczyzn – terminarz

 

Karolkowa - Samechamy 26-sty Boisko I godz 13:00 2:1 (22:25;25:14;15:12)
Hawajska - MKSN Mazowsze Warszawa 26-sty Boisko II godz 13:00 MECZ ANULOWANY
Karolkowa - MKSN Mazowsze Warszawa 26-sty Boisko I godz 14:00 MECZ ANULOWANY
Hawajska - Samechamy 26-sty Boisko II godz 14:00 2:1 (25:17;19:25;15:12)
Och Team - REZERWOWI 26-sty Boisko I godz 15:00 2:0 (25:19;25:22)
Karolkowa - Och Team 02-lut Boisko I godz 11:00 2:0 (25:10;25:22)
Hawajska - REZERWOWI 02-lut Boisko II godz 11:00 2:0 (25:12;25:13)
Karolkowa - REZERWOWI 02-lut Boisko I godz 12:00 2:0 (25:23;25:10)
Hawajska - Och Team 02-lut Boisko II godz 12:00 2:1 (18:25;25:22;15:10)
Samechamy - MKSN Mazowsze Warszawa 02-lut Boisko I godz 13:00 MECZ ANULOWANY
PPPT - Samechamy 29-lut Boisko I godz 14:00 2:0 (25:17;26:24)
Rzeźnia - MKSN Mazowsze Warszawa 29-lut Boisko II godz 14:00 MECZ ANULOWANY
PPPT - MKSN Mazowsze Warszawa 29-lut Boisko I godz 15:00 MECZ ANULOWANY
Rzeźnia - Samechamy 29-lut Boisko II godz 15:00 2:1 (25:21;17:25;15:9)
Chłopaki z poprawczaka - BLOK EKIPA 01-mar Boisko I godz 11:00 MECZ ANULOWANY
Shield - Św. Anna 01-mar Boisko II godz 11:00 MECZ ANULOWANY
Chłopaki z poprawczaka - Św. Anna 01-mar Boisko I godz 12:00 MECZ ANULOWANY
Shield - BLOK EKIPA 01-mar Boisko II godz 12:00 MECZ ANULOWANY
PPPT - Chłopaki z poprawczaka 07-mar Boisko I godz 14:00 MECZ ANULOWANY
Rzeźnia - Shield 07-mar Boisko II godz 14:00 MECZ ANULOWANY
PPPT - Shield 07-mar Boisko I godz 15:00 MECZ ANULOWANY
Rzeźnia - Chłopaki z poprawczaka 07-mar Boisko II godz 15:00 MECZ ANULOWANY
Och Team - BLOK EKIPA 08-mar Boisko I godz 9:00 2:1 (16:25;25:22;15:9)
REZERWOWI - Św. Anna 08-mar Boisko II godz 9:00 0:2 (19:25;22:25)
Och Team - Św. Anna 08-mar Boisko I godz 10:00 2:0 (25:20;25:23)
REZERWOWI - BLOK EKIPA 08-mar Boisko II godz 10:00 0:2 (25:27;26:28)
BLOK EKIPA - PPPT 29-sierp Boisko I godz 14:00 0:2 (16:25;20:25)
Św. Anna - Rzeźnia 29-sierp Boisko II godz 14:00 1:2 (25:18;23:25;11:15)
BLOK EKIPA - Rzeźnia 29-sierp Boisko I godz 15:00 0:2 (23:25;26:28)
Św. Anna - PPPT 29-sierp Boisko II godz 15:00 0:2 (23:25;20:25)
Karolkowa - Chłopaki z poprawczaka 30-sierp Boisko I godz 9:00 MECZ ANULOWANY
Hawajska - Shield 30-sierp Boisko II godz 9:00 MECZ ANULOWANY
Karolkowa - Shield 30-sierp Boisko I godz 10:00 MECZ ANULOWANY
Hawajska - Chłopaki z poprawczaka 30-sierp Boisko II godz 10:00 MECZ ANULOWANY
Samechamy - Och Team 30-sierp Boisko I godz 11:00 2:1 (15:25;25:21;15:9)
MKSN Mazowsze Warszawa - REZERWOWI 30-sierp Boisko II godz 11:00 MECZ ANULOWANY
Samechamy - REZERWOWI 30-sierp Boisko I godz 12:00 2:0 (25:22;25:20)
MKSN Mazowsze Warszawa - Och Team 30-sierp Boisko II godz 12:00 MECZ ANULOWANY
Karolkowa - PPPT 5-wrze Boisko I godz 14:00 2:0 (25:19;25:20)
Hawajska - Rzeźnia 5-wrze Boisko II godz 14:00 1:2 (21:25;25:23;13:15)
Karolkowa - Rzeźnia 5-wrze Boisko I godz 15:00 2:0 (25:15;25:11)
Hawajska - PPPT 5-wrze Boisko II godz 15:00 0:2 (11:25;22:25)
Chłopaki z poprawczaka - Och Team 6- wrze Boisko I godz 9:00 MECZ ANULOWANY
Shield - REZERWOWI 6- wrze Boisko II godz 9:00 MECZ ODWOŁANY
Chłopaki z poprawczaka - REZERWOWI 6- wrze Boisko I godz 10:00 MECZ ANULOWANY
Shield - Och Team 6- wrze Boisko II godz 10:00 MECZ ODWOŁANY
BLOK EKIPA - Samechamy 6- wrze Boisko I godz 11:00 2:1 (15:25;36:34;15:7)
Św. Anna - MKSN Mazowsze Warszawa 6- wrze Boisko II godz 11:00 MECZ ODWOŁANY
BLOK EKIPA - MKSN Mazowsze Warszawa 6- wrze Boisko I godz 12:00 MECZ ODWOŁANY
Św. Anna - Samechamy 6- wrze Boisko II godz 12:00 2:0 (25:14;25:20)
Och Team - PPPT 12-wrze Boisko I godz 14:00 0:2 (18:25;11:25)
REZERWOWI - Rzeźnia 12-wrze Boisko II godz 14:00 0:2 (10:25;21:25)
Och Team - Rzeźnia 12-wrze Boisko I godz 15:00 0:2 (29:31;18:25)
REZERWOWI - PPPT 12-wrze Boisko II godz 15:00 0:2 (19:25;20:25)
Karolkowa - BLOK EKIPA 13-wrze Boisko I godz 9:00 2:0 (25:15;25:14)
Hawajska - Św. Anna 13-wrze Boisko II godz 9:00 2:0 (25:18;25:14)
Karolkowa - Św. Anna 13-wrze Boisko I godz 10:00 2:0 (25:20;25:17)
Hawajska - BLOK EKIPA 13-wrze Boisko II godz 10:00 2:0 (25:17;25:17)
Samechamy - Chłopaki z poprawczaka 13-wrze Boisko I godz 11:00 MECZ ANULOWANY
MKSN Mazowsze Warszawa - Shield 13-wrze Boisko II godz 11:00 MECZ ODWOŁANY
Samechamy - Shield 13-wrze Boisko I godz 12:00 MECZ ODWOŁANY
MKSN Mazowsze Warszawa - Chłopaki z poprawczaka 13-wrze Boisko II godz 12:00 MECZ ODWOŁANY
BLOK EKIPA - Św. Anna 20-wrze Boisko I godz 11:00 0:2 (17:25;24:26)
Chłopaki z poprawczaka - Shield 20-wrze Boisko II godz 11:00 MECZ ODWOŁANY
PPPT - Rzeźnia 20-wrze Boisko I godz 12:00 2:0 (25:23;26:24)
Karolkowa - Hawajska 20-wrze Boisko II godz 12:00 2:0 (25:10;25:23)
Końcowa kolejność w Lidze:
1 miejsce - awans do Ekstraklasy  Karolkowa
2 miejsce - baraż o Ekstraklasę  PPPT
3 miejsce - baraż o Ekstraklasę  Rzeźnia
4 miejsce - I Liga w następnej edycji  Hawajska
5 miejsce - I Liga w następnej edycji  Och Team
6 miejsce - I Liga w następnej edycji  Św. Anna
7 miejsce - I Liga w następnej edycji  Samechamy
8 miejsce - I Liga w następnej edycji  BLOK EKIPA
9 miejsce - I Liga w następnej edycji  REZERWOWI
10 miejsce - baraż o I Ligę
11 miejsce - baraż o I Ligę
12 miejsce - spadek do II ligi