I liga Mężczyzn – terminarz

 

Dziś Jest Dzień Mycia - SPS Konstancin-Jeziorna Mecz rozegrany w grupie F LE  0:2 (14:25;15:25)
Blok Ekipa - WKS Astra Warszawa Mecz rozegrany w grupie F LE  2:0 (25:15;25:23)
Dziś Jest Dzień Mycia - Blok Ekipa Mecz rozegrany w grupie F LE  2:0 (25:21;25:23)
SPS Konstancin-Jeziorna - WKS Astra Warszawa Mecz rozegrany w grupie F LE  0:2 (0:25;0:25)v.o.
Dziś Jest Dzień Mycia - WKS Astra Warszawa Mecz rozegrany w grupie F LE  2:0 (25:22;25:19)
SPS Konstancin-Jeziorna - Blok Ekipa Mecz rozegrany w grupie F LE  1:2 (25:23;17:25;8:15)
PROGRESS - PPPT 2 mar Boisko I godz 14:00 2:0 (25:14;25:12)
Hot Shots - YCDT 2 mar Boisko II godz 14:00 2:0 (25:10;25:16)
PROGRESS - YCDT 2 mar Boisko I godz 15:00 2:0 (25:13;25:11)
Hot Shots - PPPT 2 mar Boisko II godz 15:00 2:0 (30:28;25:15)
Karolkowa - Hawajska 3 mar Boisko I godz 11:00 2:0 (25:22;25:22)
Samechamy - Vortex 3 mar Boisko II godz 11:00 0:2 (21:25;21:25)
Karolkowa - Vortex 3 mar Boisko I godz 12:00 2:0 (25:21;25:23)
Samechamy - Hawajska 3 mar Boisko II godz 12:00 0:2 (16:25;16:25)
PROGRESS - Hot Shots 9 mar Boisko I godz 14:00 0:2 (19:25;22:25)
Hawajska - Vortex 9 mar Boisko II godz 14:00 2:0 (25:0;25:0)v.o.
PPPT - YCDT 9 mar Boisko I godz 15:00 2:0 (25:15;25:9)
Karolkowa - Samechamy 9 mar Boisko II godz 15:00 2:0 (24:14;25:18)
PROGRESS - Karolkowa 16 mar Boisko I godz 14:00 2:0 (25:17;25:12)
Hot Shots - Samechamy 16 mar Boisko II godz 14:00 2:0 (25:14;25:17)
PROGRESS - Samechamy 16 mar Boisko I godz 15:00 2:0 (25:15;25:15)
Hot Shots - Karolkowa 16 mar Boisko II godz 15:00 2:1 (25:20;18:25;15:9)
Dziś Jest Dzień Mycia - PPPT 24 mar Boisko I godz 9:00 0:2 (13:25;20:25)
SPS Konstancin-Jeziorna - YCDT 24 mar Boisko II godz 9:00 2:1 (23:25;25:22;15:8)
Dziś Jest Dzień Mycia - YCDT 24 mar Boisko I godz 10:00 2:1 (21:25;25:21;15:11)
SPS Konstancin-Jeziorna - PPPT 24 mar Boisko II godz 10:00 1:2 (25:22;20:25;9:15)
Blok Ekipa - Hawajska 24 mar Boisko I godz 11:00 0:2 (17:25;20:25)
WKS Astra Warszawa - Vortex 24 mar Boisko II godz 11:00 2:1 (25:10;23:25;15:13)
Blok Ekipa - Vortex 24 mar Boisko I godz 12:00 2:1 (26:24;17:25;15:7)
WKS Astra Warszawa - Hawajska 24 mar Boisko II godz 12:00 1:2 (25:22;15:25;8:15)
PROGRESS - Blok Ekipa 6 kwi Boisko I godz 14:00 2:0 (25:15;25:16)
Hot Shots - WKS Astra Warszawa 6 kwi Boisko II godz 14:00 2:0 (25:12;25:18)
PROGRESS - WKS Astra Warszawa 6 kwi Boisko I godz 15:00 2:0 (25:13;25:13)
Hot Shots - Blok Ekipa 6 kwi Boisko II godz 15:00 2:0 (25:22;25:22)
Hawajska - Dziś Jest Dzień Mycia 7 kwi Boisko I godz 11:00 2:1 (18:25;25:18;15:8)
Vortex - SPS Konstancin-Jeziorna 7 kwi Boisko II godz 11:00 0:2 (21:25;21:25)
Hawajska - SPS Konstancin-Jeziorna 7 kwi Boisko I godz 12:00 2:1 (24:26;25:22;15:13)
Vortex - Dziś Jest Dzień Mycia 7 kwi Boisko II godz 12:00 2:0 (25:15;25:23)
PPPT - Karolkowa 7 kwi Boisko I godz 13:00 0:2 (14:25;15:25)
YCDT - Samechamy 7 kwi Boisko II godz 13:00 1:2 (26:24;20:25;13:15)
PPPT - Samechamy 7 kwi Boisko I godz 14:00 2:1 (25:17;18:25;15:8)
YCDT - Karolkowa 7 kwi Boisko II godz 14:00 0:2 (15:25;19:25)
PROGRESS - Hawajska 13 kwi Boisko I godz 14:00 2:0 (25:12;25:20)
Hot Shots - Vortex 13 kwi Boisko II godz 14:00 2:1 (25:23;22:25;15:11)
PROGRESS - Vortex 13 kwi Boisko I godz 15:00 2:0 (25:11;25:14)
Hot Shots - Hawajska 13 kwi Boisko II godz 15:00 2:1 (25:15;25:27;15:12)
PPPT - Blok Ekipa 14 kwi Boisko I godz 9:00 2:0 (25:13;25:17)
YCDT - WKS Astra Warszawa 14 kwi Boisko II godz 9:00 0:2 (23:25;23:25)
PPPT - WKS Astra Warszawa 14 kwi Boisko I godz 10:00 1:2 (25:19;20:25;11:15)
YCDT - Blok Ekipa 14 kwi Boisko II godz 10:00 0:2 (20:25;23:25)
Karolkowa - Dziś Jest Dzień Mycia 14 kwi Boisko I godz 11:00 2:0 (25:21;25:21)
Samechamy - SPS Konstancin-Jeziorna 14 kwi Boisko II godz 11:00 0:2 (15:25;29:31)
Karolkowa - SPS Konstancin-Jeziorna 14 kwi Boisko I godz 12:00 2:0 (25:19;25:19)
Samechamy - Dziś Jest Dzień Mycia Mecz rozegrany w grupie A LE 2:0 (25:15;25:22)
PROGRESS - Dziś Jest Dzień Mycia 27 kwi Boisko I godz 14:00 2:0 (25:15;25:10)
Hot Shots - SPS Konstancin-Jeziorna 27 kwi Boisko II godz 14:00 2:0 (25:21;25:15)
PROGRESS - SPS Konstancin-Jeziorna 27 kwi Boisko I godz 15:00 2:0 (25:17;25:15)
Hot Shots - Dziś Jest Dzień Mycia 27 kwi Boisko II godz 15:00 2:0 (25:22;25:16)
Blok Ekipa - Karolkowa 27 kwi Boisko I godz 16:00 0:2 (0:25;0:25)v.o.
WKS Astra Warszawa - Samechamy 27 kwi Boisko II godz 16:00 1:2 (25:21;22:25;5:15)
Blok Ekipa - Samechamy 27 kwi Boisko I godz 17:00 0:2 (0:25;0:25)v.o.
WKS Astra Warszawa - Karolkowa 27 kwi Boisko II godz 17:00 0:2 (19:25;18:25)
Hawajska - PPPT 27 kwi Boisko I godz 18:00 1:2 (25:23;23:25;13:15)
Vortex - YCDT 27 kwi Boisko II godz 18:00 2:0 (25:23;25:19)
Hawajska - YCDT 27 kwi Boisko I godz 19:00 2:0 (25:17;25:18)
Vortex - PPPT 27 kwi Boisko II godz 19:00 0:2 (17:25;23:25)
Końcowa kolejność w Lidze:
1 miejsce - awans do Ekstraklasy
2 miejsce - baraż o Ekstraklasę
3 miejsce - baraż o Ekstraklasę
4 miejsce - I Liga w następnej edycji
5 miejsce - I Liga w następnej edycji
6 miejsce - I Liga w następnej edycji
7 miejsce - I Liga w następnej edycji
8 miejsce - I Liga w następnej edycji
9 miejsce - I Liga w następnej edycji
10 miejsce - baraż o I Ligę
11 miejsce - baraż o I Ligę
12 miejsce - spadek do II ligi