I liga Mężczyzn – terminarz

 

KS ORZEŁ WARSZAWA - 4Fun 2:0 (25:17, 25:12)
Barska - Niedźwiadki 2:0 (25:14, 25:16)
Warsaw Spike - UKS Iskra Warszawa 2:0 (25:16, 25:19)
 Dajcie nam wygrać - Bananza v.o dla Dajcie nam wygrać
Skarżyński Młot - Shockball Team 2:0 (25:21, 25:16)
Progress - AKS Południe 2:0 (25:21, 25:20)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Progress 10-03 Boisko I godz 14:00 0:2 (20:25, 18:25)
4Fun - AKS Południe 10-03 Boisko II godz 14:00 1:2 (25:20, 21:25, 19:21)
KS ORZEŁ WARSZAWA - AKS Południe 10-03 Boisko I godz 15:00 2:1 (23:25, 25:20, 15:13)
4Fun - Progress 10-03 Boisko II godz 15:00 0:2 (22:25, 16:25)
Barska - Skarżyński Młot 10-03 Boisko I godz 16:00 v.o. dla Skarżyński Młot
Niedźwiadki - Shockball Team 10-03 Boisko II godz 16:00 1:2 (27:25, 23:25, 6:15)
Barska - Shockball Team 10-03 Boisko I godz 17:00 1:2 (25:22, 18:25, 6:15)
Niedźwiadki - Skarżyński Młot 10-03 Boisko II godz 17:00 1:2 (25:23, 18:25, 10:15)
Warsaw Spike -  Dajcie nam wygrać 11-03 Boisko I godz 9:00 2:0 (25:23, 25:19)
UKS Iskra Warszawa - Bananza 11-03 Boisko II godz 9:00 0:2 (11:25, 15:25)
Warsaw Spike - Bananza 11-03 Boisko I godz 10:00 2:0 (25:19, 29:27)
UKS Iskra Warszawa -  Dajcie nam wygrać 11-03 Boisko II godz 10:00 0:2 (23:25, 9:25)
Progress -  Dajcie nam wygrać 17-03 Boisko I godz 14:00 2:0 (25:21, 25:21)
AKS Południe - Bananza 17-03 Boisko II godz 14:00 2:0 (25:22, 25:20)
Progress - Bananza 17-03 Boisko I godz 15:00 2:1 (25:18, 22:25, 15:7)
AKS Południe -  Dajcie nam wygrać 17-03 Boisko II godz 15:00 2:0 (25:17, 25:20)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Skarżyński Młot 18-03 Boisko I godz 9:00 0:2 (18:25, 18:25)
4Fun - Shockball Team 18-03 Boisko II godz 9:00 0:2 (12:25, 16:25)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Shockball Team 18-03 Boisko I godz 10:00 2:1 (25:17, 22:25, 17:15)
4Fun - Skarżyński Młot 18-03 Boisko II godz 10:00 0:2 (15:25, 19:25)
Barska - Warsaw Spike 18-03 Boisko I godz 11:00 2:0 (25:19, 25:19)
Niedźwiadki - UKS Iskra Warszawa 18-03 Boisko II godz 11:00 2:0 (25:23, 25:20)
Barska - UKS Iskra Warszawa 18-03 Boisko I godz 12:00 2:0 (25:19, 25:17)
Niedźwiadki - Warsaw Spike 18-03 Boisko II godz 12:00 1:2 (25:17, 18:25, 7:15)
Progress - Barska 24-03 Boisko I godz 14:00 2:1 (29:31, 25:20, 15:12)
AKS Południe - Niedźwiadki 24-03 Boisko II godz 14:00 0:2 (14:25, 20:25)
Progress - Niedźwiadki 24-03 Boisko I godz 15:00 2:0 (25:7, 25:12)
AKS Południe - Barska 24-03 Boisko II godz 15:00 1:2 (25:23, 18:25, 12:15)
KS ORZEŁ WARSZAWA -  Dajcie nam wygrać 25-03 Boisko I godz 9:00 1:2 (25:23, 14:25, 12:15)
4Fun - Bananza 25-03 Boisko II godz 9:00 0:2 (16:25, 18:25)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Bananza 25-03 Boisko I godz 10:00 0:2 (21:25, 20:25)
4Fun -  Dajcie nam wygrać 25-03 Boisko II godz 10:00 0:2 (13:25, 22:25)
Skarżyński Młot - Warsaw Spike 25-03 Boisko I godz 11:00 2:1 (16:25, 25:21, 15:3)
Shockball Team - UKS Iskra Warszawa 25-03 Boisko II godz 11:00 2:0 (26:24, 25:19)
Skarżyński Młot - UKS Iskra Warszawa 25-03 Boisko I godz 12:00 2:0 (25:21, 25:16)
Shockball Team - Warsaw Spike 25-03 Boisko II godz 12:00 2:1 (25:20, 22:25, 15:8)
Skarżyński Młot - Progress 7-04 Boisko I godz 14:00 2:1 (25:16, 16:25, 15:13)
Shockball Team - AKS Południe 7-04 Boisko II godz 14:00 0:2 (24:26, 23:25)
Skarżyński Młot - AKS Południe 7-04 Boisko I godz 15:00 2:0 (26:24, 25:21)
Shockball Team - Progress 7-04 Boisko II godz 15:00 0:2 (17:25, 19:25)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Warsaw Spike 8-04 Boisko I godz 9:00 0:2 (17:25, 15:25)
4Fun - UKS Iskra Warszawa 8-04 Boisko II godz 9:00 2:1 (23:25, 28:26, 15:9)
KS ORZEŁ WARSZAWA - UKS Iskra Warszawa 8-04 Boisko I godz 10:00 2:0 (25:22, 25:23)
4Fun - Warsaw Spike 8-04 Boisko II godz 10:00 0:2 (13:25, 13:25)
 Dajcie nam wygrać - Barska 8-04 Boisko I godz 11:00 2:0 (25:15, 25:9)
Bananza - Niedźwiadki 8-04 Boisko II godz 11:00 0:2 (15:25, 19:25)
 Dajcie nam wygrać - Niedźwiadki 8-04 Boisko I godz 12:00 2:0 (25:15, 25:17)
Bananza - Barska 8-04 Boisko II godz 12:00 0:2 (14:25, 22:25)
Warsaw Spike - Progress 14-04 Boisko I godz 14:00 1:2 (13:25, 25:22, 9:15)
UKS Iskra Warszawa - AKS Południe 14-04 Boisko II godz 14:00 0:2 (14:25, 16:25)
Warsaw Spike - AKS Południe 14-04 Boisko I godz 15:00 2:0 (25:23, 31:29)
UKS Iskra Warszawa - Progress 14-04 Boisko II godz 15:00 0:2 (16:25, 23:25)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Barska 15-04 Boisko I godz 9:00 2:1 (18:25, 25:23, 15:11)
4Fun - Niedźwiadki 15-04 Boisko II godz 9:00 0:2 (14:25, 21:25)
KS ORZEŁ WARSZAWA - Niedźwiadki 15-04 Boisko I godz 10:00 1:2 (25:23, 31:33, 14:16)
4Fun - Barska 15-04 Boisko II godz 10:00 0:2 (12:25, 15:25)
 Dajcie nam wygrać - Skarżyński Młot 15-04 Boisko I godz 11:00 0:2 (19:25, 20:25)
Bananza - Shockball Team 15-04 Boisko II godz 11:00 0:2 (12:25, 19:25)
 Dajcie nam wygrać - Shockball Team 15-04 Boisko I godz 12:00 1:2 (25:21, 20:25, 11:15)
Bananza - Skarżyński Młot 15-04 Boisko II godz 12:00 0:2 (14:25, 23:25)

 

Końcowa kolejność w I Lidze Mężczyzn:
1.  Skarżyński Młot -  awans do Ekstraklasy
2.  Progress -  baraż o Ekstraklasę
3. Warsaw Spike -  baraż o Ekstraklasę
4.  Barska -  I Liga w kolejnej edycji
5. Shockball Team -  I Liga w kolejnej edycji
6.  Dajcie nam wygrać -  I Liga w kolejnej edycji
7.  Niedźwiadki -  I Liga w kolejnej edycji
8.  AKS Południe -  I Liga w kolejnej edycji
9. KS ORZEŁ WARSZAWA -  I Liga w kolejnej edycji
10.  Bananza -  baraż o I Ligę Męską
11.  4Fun -  baraż o I Ligę Męską
12.  UKS Iskra Warszawa -  spadek do II Ligi Męskiej