II liga Mężczyzn – terminarz

Hawajska - Zbóje z gór 2:0 (25:12, 25:10)
REZERWOWI - MUKS Krótka Mysiadło 2:0 (25:20, 25:19)
Atomic Piglets - Krążowniki Imperium 2:0 (25:15, 27:25)
Fatality Team - Och Team 0:2 (22:25, 28:30)
Leniwe Liski - Moskity 2:0 (25:17, 25:20)
SOM Karasuno - AA URSUS 1:2 (24:26, 26:24, 13:15)
Hawajska - SOM Karasuno 10-03 Boisko I godz 18:00 2:0 (25:15, 25:17)
Zbóje z gór - AA URSUS 10-03 Boisko II godz 18:00 0:2 (23:25, 17:25)
Hawajska - AA URSUS 10-03 Boisko I godz 19:00 2:1 (25:21, 22:25, 15:10)
Zbóje z gór - SOM Karasuno 10-03 Boisko II godz 19:00 0:2 (15:25, 13:25)
REZERWOWI - Leniwe Liski 11-03 Boisko I godz 11:00 0:2 (16:25, 14:25)
MUKS Krótka Mysiadło - Moskity 11-03 Boisko II godz 11:00 1:2 (21:25, 25:23, 7:15)
REZERWOWI - Moskity 11-03 Boisko I godz 12:00 2:1 (22:25, 25:17, 15:12)
MUKS Krótka Mysiadło - Leniwe Liski 11-03 Boisko II godz 12:00 0:2 (14:25, 15:25)
Atomic Piglets - Fatality Team 17-03 Boisko I godz 16:00 1:2 (11:25, 25:22, 7:15)
Krążowniki Imperium - Och Team 17-03 Boisko II godz 16:00 0:2 (16:25, 15:25)
Atomic Piglets - Och Team 17-03 Boisko I godz 17:00 0:2 (21:25, 21:25)
Krążowniki Imperium - Fatality Team 17-03 Boisko II godz 17:00 0:2 (18:25, 13:25)
Hawajska - Leniwe Liski 17-03 Boisko I godz 18:00 v.o. dla Hawajska
Zbóje z gór - Moskity 17-03 Boisko II godz 18:00 2:0 (25:23, 25:17)
Hawajska - Moskity 17-03 Boisko I godz 19:00 2:0 (25:10, 25:12)
Zbóje z gór - Leniwe Liski 17-03 Boisko II godz 19:00 v.o. dla Zbóje z gór
SOM Karasuno - REZERWOWI 24-03 Boisko I godz 16:00 1:2 (20:25, 25:22, 5:15)
AA URSUS - MUKS Krótka Mysiadło 24-03 Boisko II godz 16:00 2:1 (25:18, 23:25, 15:13)
SOM Karasuno - MUKS Krótka Mysiadło 24-03 Boisko I godz 17:00 2:0 (25:23, 25:23)
AA URSUS - REZERWOWI 24-03 Boisko II godz 17:00 1:2 (25:20, 15:25, 8:15)
Hawajska - Fatality Team 24-03 Boisko I godz 18:00 0:2 (21:25, 20:25)
Zbóje z gór - Och Team 24-03 Boisko II godz 18:00 0:2 (12:25, 13:25)
Hawajska - Och Team 24-03 Boisko I godz 19:00 2:0 (25:17, 25:21)
Zbóje z gór - Fatality Team 24-03 Boisko II godz 19:00 0:2 (21:25, 12:25)
Leniwe Liski - Atomic Piglets 25-03 Boisko I godz 13:00 v.o. dla Atomic Piglets
Moskity - Krążowniki Imperium 25-03 Boisko II godz 13:00 2:1 (24:26, 25:20, 15:13)
Leniwe Liski - Krążowniki Imperium 25-03 Boisko I godz 14:00 v.o. dla Krążowniki Imperium
Moskity - Atomic Piglets 25-03 Boisko II godz 14:00 0:2 (17:25, 21:25)
Leniwe Liski - SOM Karasuno 7-04 Boisko I godz 16:00 v.o. dla SOM Karasuno
Moskity - AA URSUS 7-04 Boisko II godz 16:00 2:1 (25:22, 13:25, 15:11)
Leniwe Liski - AA URSUS 7-04 Boisko I godz 17:00 v.o. dla AA URSUS
Moskity - SOM Karasuno 7-04 Boisko II godz 17:00 2:0 (25:23, 25:16)
Hawajska - Atomic Piglets 7-04 Boisko I godz 18:00 2:0 (25:21, 25:20)
Zbóje z gór - Krążowniki Imperium 7-04 Boisko II godz 18:00 0:2 (14:25, 15:25)
Hawajska - Krążowniki Imperium 7-04 Boisko I godz 19:00 2:0 (25:14, 25:15)
Zbóje z gór - Atomic Piglets 7-04 Boisko II godz 19:00 0:2 (15:25, 20:25)
Fatality Team - REZERWOWI 8-04 Boisko I godz 13:00 2:1 (25:21, 28:30, 25:11)
Och Team - MUKS Krótka Mysiadło 8-04 Boisko II godz 13:00 2:0 (25:20, 25:12)
Fatality Team - MUKS Krótka Mysiadło 8-04 Boisko I godz 14:00 2:0 (25:13, 25:13)
Och Team - REZERWOWI 8-04 Boisko II godz 14:00 0:2 (25:27, 21:25)
Hawajska - REZERWOWI 14-04 Boisko I godz 16:00 2:0 (25:20, 25:17)
Zbóje z gór - MUKS Krótka Mysiadło 14-04 Boisko II godz 16:00 v.o. dla Zbóje z gór
Hawajska - MUKS Krótka Mysiadło 14-04 Boisko I godz 17:00 v.o. dla Hawajska
Zbóje z gór - REZERWOWI 14-04 Boisko II godz 17:00 2:0 (25:23, 26:24)
Atomic Piglets - SOM Karasuno 14-04 Boisko I godz 18:00 0:2 (14:25, 19:25)
Krążowniki Imperium - AA URSUS 14-04 Boisko II godz 18:00 1:2 (21:25, 25:20, 17:19)
Atomic Piglets - AA URSUS 14-04 Boisko I godz 19:00 1:2 (25:22, 22:25, 11:15)
Krążowniki Imperium - SOM Karasuno 14-04 Boisko II godz 19:00 2:1 (17:25, 25:22, 15:10)
Fatality Team - Leniwe Liski 15-04 Boisko I godz 13:00 v.o. dla Fatality Team
Och Team - Moskity 15-04 Boisko II godz 13:00 1:2 (21:25, 25:19, 10:15)
Fatality Team - Moskity 15-04 Boisko I godz 14:00 2:0 (25:13, 25:16)
Och Team - Leniwe Liski 15-04 Boisko II godz 14:00 v.o. dla Och Team
REZERWOWI - Atomic Piglets 21-04 Boisko I godz 16:00 0:2 (14:25, 23:25)
MUKS Krótka Mysiadło - Krążowniki Imperium 21-04 Boisko II godz 16:00 0:2 (15:25, 16:25)
REZERWOWI - Krążowniki Imperium 21-04 Boisko I godz 17:00 1:2 (14:25, 25:15, 12:15)
MUKS Krótka Mysiadło - Atomic Piglets 21-04 Boisko II godz 17:00 0:2 (11:25, 14:25)
SOM Karasuno - Fatality Team 21-04 Boisko I godz 18:00 0:2 (20:25, 20:25)
AA URSUS - Och Team 21-04 Boisko II godz 18:00 1:2 (25:17, 24:26, 9:15)
SOM Karasuno - Och Team 21-04 Boisko I godz 19:00 2:0 (25:20, 29:27)
AA URSUS - Fatality Team 21-04 Boisko II godz 19:00 1:2 (25:16, 19:25, 10:15)

 

Końcowa kolejność w II Lidze Mężczyzn:
1.  Hawajska -  awans do I Ligi Męskiej
2.  Fatality Team -  baraż o I Ligę Męską
3.  Och Team -  baraż o I Ligę Męską
4.  Atomic Piglets -  II Liga w kolejnej edycji
5.  AA URSUS -  II Liga w kolejnej edycji
6.  SOM Karasuno -  II Liga w kolejnej edycji
7.  REZERWOWI -  II Liga w kolejnej edycji
8.  Moskity -  II Liga w kolejnej edycji
9.  Krążowniki Imperium -  Liga Eliminacyjna w kolejnej edycji
10.  Zbóje z gór -  Liga Eliminacyjna w kolejnej edycji
11.  MUKS Krótka Mysiadło -  Liga Eliminacyjna w kolejnej edycji
. -