III Liga Mężczyzn

Trzecia Liga – bezpośrednie zaplecze Drugiej Ligi. Występuje tu 10 zespołów, które systemem każdy z każdym walczą o mistrzostwo Trzeciej Ligi.

Mecze rozgrywają się na terenie obiektu sportowego Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47

 

DRUŻYNY

Drużyna
1 KS PPPT RASZYN II
2 AA URSUS
3 EKIPA MP
4 SOM GORSI
5 MACZETA KRAKÓW
 6  DYLIŻANS WĄS (DRUŻYNA WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK)
7 OLSZYNA TEAM
8 NIEDŹWIADKI
9 SOM KARASUNO
 10  ASTROWCY (DRUŻYNA WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK)

 

TERMINARZ

 

2021-06-13 I KOLEJKA BOISKO
10:00-11:00 AA URSUS- SOM KARASUNO . 2:1 (33:31; 15:25; 15:9)
10:00-11:00 EKIPA MP- NIEDŹWIADKI . 2:0 (25:0; 25:0)
11:00-12:00 NIEDŹWIADKI- AA URSUS . 0:2 (0:25; 0:25)
11:00-12:00 EKIPA MP- SOM KARASUNO . 2:1 (25:16; 15:25; 15:10)
12:00-13:00 SOM GORSI- OLSZYNA TEAM . 0:2 (12:25; 9:25) .
12:00-13:00 MACZETA KRAKÓW PAUZA
13:00-14:00 SOM GORSI PAUZA
13:00-14:00 OLSZYNA TEAM – MACZETA KRAKÓW . 2:0 (25:15; 25:16)
14:00-15:00 KS PPPT RASZYN II – NIEDŹWIADKI 2:0 (25:0; 25:0)
2021-06-20 II KOLEJKA BOISKO
10:00-11:00 NIEDŹWIADKI- SOM GORSI . 2:0 (25:10; 25:11)
11:00-12:00 SOM GORSI PAUZA
11:00-12:00 NIEDŹWIADKI PAUZA
12:00-13:00 KS PPPT RASZYN II- AA URSUS MECZ PRZEŁOŻONY
12:00-13:00 OLSZYNA TEAM – EKIPA MP . 2:0 (25:10; 25:21)
13:00-14:00 EKIPA MP- KS PPPT RASZYN II . 1:2 (25:17; 23:25; 17:19)
13:00-14:00 AA URSUS- OLSZYNA TEAM MECZ PRZEŁOŻONY
14:00-15:00 SOM KARASUNO- MACZETA KRAKÓW . 2:0 (25:11; 25:17)
2021-06-27 III KOLEJKA BOISKO
9:00-10:00 AA URSUS PAUZA
10:00-11:00 SOM GORSI- SOM KARASUNO 0:2 (12:25; 10:25)
10:00-11:00 OLSZYNA TEAM- AA URSUS (mecz przełożony z 20.06) 2:1 (25:16; 26:28; 15:6)
11:00-12:00 SOM GORSI- AA URSUS 0:2 (18:25; 12:25)
11:00-12:00 SOM KARASUNO- OLSZYNA TEAM 0:2 (21:25; 23:25)
12:00-13:00 MACZETA KRAKÓW- NIEDŹWIADKI 2:1 (23:25; 25:18; 15:9)
12:00-13:00 KS PPPT RASZYN II- AA URSUS (mecz przełożony z 20.06) 2:0 (25:22; 25:22)
13:00-14:00 NIEDŹWIADKI- KS PPPT RASZYN II 1:2 (17:25; 25:22; 17:19)
13:00-14:00 EKIPA MP- SOM GORSI (mecz przełożony z 4.09) 2:0 (25:12; 25:17)
14:00-15:00 MACZETA KRAKÓW- EKIPA MP 0:2 (8:25; 16:25)
2021-09-04 IV KOLEJKA BOISKO
13:00-14:00 KS PPPT RASZYN II- SOM GORSI 2:0 (25:0; 25:0)
14:00-15:00 EKIPA MP PAUZA
14:00-15:00 SOM GORSI- MACZETA KRAKÓW 0:2 (0:25; 0:25)
15:00-16:00 OLSZYNA TEAM PAUZA
15:00-16:00 MACZETA KRAKÓW PAUZA
16:00-17:00 EKIPA MP- SOM GORSI MECZ PRZEŁOŻONY
16:00-17:00 NIEDŹWIADKI- SOM KARASUNO 0:2 (22:25; 14:25)
17:00-18:00  SOM KARASUNO PAUZA
17:00-18:00 OLSZYNA TEAM- NIEDŹWIADKI 2:0 (25:23; 25:9)
2021-09-12 V KOLEJKA BOISKO
10:00-11:00 OLSZYNA TEAM- KS PPPT RASZYN II 2:0 (25:16; 25:23)
10:00-11:00 AA URSUS- EKIPA MP 1:2 (20:25; 25:20; 9:15)
11:00-12:00 SOM KARASUNO PAUZA
11:00-12:00 MACZETA KRAKÓW- KS PPPT RASZYN II 0:2 (9:25; 17:25)
12:00-13:00 NIEDŹWIADKI PAUZA
12:00-13:00  AA URSUS PAUZA
13:00-14:00 MACZETA KRAKÓW- AA URSUS 0:2 (26:28; 22:25)
13:00-14:00 SOM KARASUNO- KS PPPT RASZYN II 0:2 (23:25; 18:25)

 

TABELA III LIGI

Lp. Nazwa drużyny Mecze Pkt. Sety Stosunek Pkt.
1. OLSZYNA TEAM 7 20 14:1 366:248
2. KS PPPT RASZYN II 7 17 12:3 350:226
3. EKIPA MP 7 14 11:6 361:269
4. AA URSUS 7 13 10:7 364:319
5. SOM KARASUNO 7 11 8:8 351:304
6. MACZETA KRAKÓW 7 5 4:11 270:305
7. NIEDŹWIADKI 7 4 3:12 170:334
8. SOM GORSI 7 0 0:14 123:350