III Liga Mężczyzn

Trzecia Liga – bezpośrednie zaplecze Drugiej Ligi. Występuje tu 10 zespołów, które systemem każdy z każdym walczą o mistrzostwo Trzeciej Ligi.

Mecze rozgrywają się na terenie obiektu sportowego Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47

 

DRUŻYNY

Drużyna
1 KS PPPT RASZYN II
2 AA URSUS
3 EKIPA MP
4 SOM GORSI
5 MACZETA KRAKÓW
 6  DYLIŻANS WĄS (DRUŻYNA WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK)
7 OLSZYNA TEAM
8 NIEDŹWIADKI
9 SOM KARASUNO
 10  ASTROWCY (DRUŻYNA WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK)

 

TERMINARZ

 

2021-06-13 I KOLEJKA BOISKO
10:00-11:00 AA URSUS- SOM KARASUNO I
10:00-11:00 EKIPA MP- NIEDŹWIADKI II
11:00-12:00 NIEDŹWIADKI- AA URSUS I
11:00-12:00 EKIPA MP- SOM KARASUNO II
12:00-13:00 SOM GORSI- OLSZYNA TEAM I
12:00-13:00 MACZETA KRAKÓW PAUZA
13:00-14:00 SOM GORSI PAUZA
13:00-14:00 OLSZYNA TEAM – MACZETA KRAKÓW II
14:00-15:00 KS PPPT RASZYN II PAUZA
2021-06-20 II KOLEJKA BOISKO
10:00-11:00 NIEDŹWIADKI- SOM GORSI II
11:00-12:00 SOM GORSI PAUZA
11:00-12:00 NIEDŹWIADKI PAUZA
12:00-13:00 KS PPPT RASZYN II- AA URSUS I
12:00-13:00 OLSZYNA TEAM – EKIPA MP II
13:00-14:00 EKIPA MP- KS PPPT RASZYN II I
13:00-14:00 AA URSUS- OLSZYNA TEAM II
14:00-15:00 SOM KARASUNO- MACZETA KRAKÓW I
2021-06-27 III KOLEJKA BOISKO
9:00-10:00 AA URSUS PAUZA
10:00-11:00 SOM GORSI- SOM KARASUNO I
10:00-11:00 OLSZYNA TEAM PAUZA
11:00-12:00 SOM GORSI- AA URSUS I
11:00-12:00 SOM KARASUNO- OLSZYNA TEAM II
12:00-13:00 MACZETA KRAKÓW- NIEDŹWIADKI I
12:00-13:00 KS PPPT RASZYN II PAUZA
13:00-14:00 NIEDŹWIADKI- KS PPPT RASZYN II I
13:00-14:00 EKIPA MP PAUZA
14:00-15:00 MACZETA KRAKÓW- EKIPA MP I
2021-09-04 IV KOLEJKA BOISKO
13:00-14:00 KS PPPT RASZYN II- SOM GORSI II
14:00-15:00 EKIPA MP PAUZA
14:00-15:00 SOM GORSI- MACZETA KRAKÓW II
15:00-16:00 OLSZYNA TEAM PAUZA
15:00-16:00 MACZETA KRAKÓW PAUZA
16:00-17:00 EKIPA MP- SOM GORSI I
16:00-17:00 NIEDŹWIADKI- SOM KARASUNO II
17:00-18:00  SOM KARASUNO PAUZA
17:00-18:00 OLSZYNA TEAM- NIEDŹWIADKI II
2021-09-12 V KOLEJKA BOISKO
10:00-11:00 OLSZYNA TEAM- KS PPPT RASZYN II I
10:00-11:00 AA URSUS- EKIPA MP II
11:00-12:00 SOM KARASUNO PAUZA
11:00-12:00 MACZETA KRAKÓW- KS PPPT RASZYN II II
12:00-13:00 NIEDŹWIADKI PAUZA
12:00-13:00  AA URSUS PAUZA
13:00-14:00 MACZETA KRAKÓW- AA URSUS I
13:00-14:00 SOM KARASUNO- KS PPPT RASZYN II II