I liga Kobiet – terminarz

DATA DO USTALENIA  I KOLEJKA  BOISKO 
14:30-15:30 PERŁA – ISKRA I
14:30-15:30 FIGHTŁAPY – KOMANDOS II
15:30-16:30 PERŁA – FIGHTŁAPY I
15:30-16:30 ISKRA – KOMANDOS II
16:30-17:30 WIRTUS – JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE I
16:30-17:30 GOKiS  – DESPERATKI II
17:30-18:30 WIRTUS WISKITKI – GOKiS I
17:30-18:30 DESPERATKI – JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE II
18:30-19:30 UKS ORLĘTA – WILANOWSKIE WILKI I
18:30-19:30 DARKSIDE – TG SOKÓŁ II
19:30-20:30 UKS ORLĘTA – DARKSIDE I
19:30-20:30 TG SOKÓŁ – WILANOWSKIE WILKI II
DATA DO USTALENIA II KOLEJKA  BOISKO 
14:30-15:30 FIGHTŁAPY – ISKRA I
14:30-15:30 DESPERATKI – WIRTUS WISKITKI II
15:30-16:30 FIGHTŁAPY – DESPERATKI I
15:30-16:30 WIRTUS WISKITKI – ISKRA II
16:30-17:30 KOMANDOS – PERŁA I
16:30-17:30 TG SOKÓŁ – UKS ORLĘTA II
17:30-18:30 KOMANDOS – TG SOKÓŁ I
17:30-18:30 UKS ORLĘTA – PERŁA II
18:30-19:30 JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE – GOKiS I
18:30-19:30 WILANOWSKIE WILKI – DARKSIDE II
19:30-20:30 JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE – WILANOWSKIE WILKI I
19:30-20:30 DARKSIDE – GOKiS II
DATA DO USTALENIA III KOLEJKA  BOISKO
17:30-18:30 ISKRA – DESPERATKI II
18:30-19:30 FIGHTŁAPY – WIRTUS WISKITKI I
18:30-19:30 KOMANDOS – UKS ORLĘTA II
19:30-20:30 FIGHTŁAPY – UKS ORLĘTA I
19:30-20:30 KOMANDOS – WIRTUS II
DATA DO USTALENIA IV KOLEJKA  BOISKO 
17:30-18:30 JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE – DARKSIDE II
18:30-19:30 WILANOWSKIE WILKI – GOKiS I
18:30-19:30 TG SOKÓŁ – PERŁA II
19:30-20:30 PERŁA – WILANOWSKIE WILKI I
19:30-20:30  GOKiS  – TG SOKÓŁ II
DATA DO USTALENIA V KOLEJKA  BOISKO
16:30-17:30 ISKRA – TG SOKÓŁ I
16:30-17:30 DESPERATKI – UKS ORLĘTA II
17:30-18:30 DESPERATKI – TG SOKÓŁ I
17:30-18:30 UKS ORLĘTA – ISKRA II
18:30-19:30 DARKSIDE – FIGHTŁAPY I
18:30-19:30 JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE – KOMANDOS II
19:30-20:30 JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE – FIGHTŁAPY I
19:30-20:30 DARKSIDE – KOMANDOS II
DATA DO USTALENIA VI KOLEJKA  BOISKO
10:00-11:00 GOKiS  – ISKRA I
10:00-11:00 KOMANDOS – DESPERATKI II
11:00-12:00 GOKiS 1 – KOMANDOS I
11:00-12:00 DARKSIDE – DESPERATKI II
12:00-13:00 DARKSIDE – ISKRA I
12:00-13:00 WIRTUS – WILANOWSKIE WILKI II
13:00-14:00 PERŁA – GOKiS I
13:00-14:00 TG SOKÓŁ – JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE II
14:00-15:00 WILANOWSKIE WILKI – FIGHT ŁAPY I
14:00-15:00 UKS ORLĘTA – WIRTUS II
15:00-16:00 FIGHTŁAPY – TG SOKÓŁ I
15:00-16:00 PERŁA – JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE II
DATA DO USTALENIA VII KOLEJKA BOISKO
11:30-12:30 GOKiS  – FIGHTŁAPY I
11:30-12:30 WIRTUS – PERŁA II
12:30-13:30 WILANOWSKIE WILKI – DESPERATKI I
12:30-13:30 WIRTUS – DARKSIDE II
13:30-14:30 GOKiS  – UKS ORLĘTA I
13:30-14:30 TG SOKÓŁ – WIRTUS II
14:30-15:30 DESPERATKI – PERŁA I
14:30-15:30 ISKRA – JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE II
15:30-16:30 WILANOWSKIE WILKI – KOMANDOS I
15:30-16:30 PERŁA – DARKSIDE II
16:30-17:30 ISKRA – WILANOWSKIE WILKI I
16:30-17:30 UKS ORLĘTA – JAK BĘDZIE TAK BĘDZIE II