Informacje o lidze

URSUSOWSKA LIGA SIATKÓWKI – sezon 2018 !!!!!!

Witam wszystkich miłośników piłki siatkowej. Tegoroczną edycję Ursusowskiej Ligi Siatkówki rozpoczynamy w weekend 10-11 luty 2018r.

W zależności od ilości zgłoszonych zespołów wystartują następujące ligi : Ekstraklasa, I Liga, II Liga, III Liga – rozgrywki męskie oraz I Liga Kobiet i II Liga Kobiet

Udział w poszczególnych ligach określony jest w regulaminie, który przesłany zostanie w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia.

Wszystkie zgłoszenia drużyn przyjmowane są do dnia 28.01.2018r do godziny 22.00  wyłącznie drogą mailową !!!! W zgłoszeniu proszę zamieści tylko następujące informacje : nazwa drużyny, imię i nazwisko kapitana/trenera/kierownika drużyny oraz numer kontaktowy!!!! Skład drużyny proszę zamieścić tylko na karcie zgłoszeniowej (w załączeniu w otrzymanym mailu zwrotnym) i dostarczyć do opiekuna ligi w dniu pierwszego meczu !!!

Udział w rozgrywkach jest bezpłatny!!!! Obowiązuje jedynie wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 150 zł w dniu rozgrywania pierwszego meczu!!!!

Rozgrywki sędziują wyłącznie sędziowie z WSMWZPS ze szczebla centralnego oraz z pierwszą klasą sędziowską!!!!!

Mecze toczyć się będą na terenie szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47 w każdą sobotę i niedzielę oraz Szkoła Podstawowa nr 11 przy ul. Keniga 20 w każdą niedzielę – w przypadku dużej ilości zgłoszeń mecze I, II i III Ligi męskiej rozgrywać się będą w soboty po godzinie 14.00)

Każdy zespół zobowiązany jest do posiadania swoich piłek do rozgrzewki !!!!!!! Organizator zapewnia wyłącznie piłki meczowe!!!

W przypadku jakichś niejasności proszę o kontakt mailowy lub bezpośrednio na komórkę.

 

Koordynator rozgrywek

Maciej Karczewski

Tel. +48 662288536