HARMONOGRAM URSUSOWSKIEJ LIGI SIATKÓWKI SEZON 2019 | ||||||||
I Termin ULS 20.01.2019 r. | ||||||||
Krążowniki Imprerium | – | Dziś Jest Dzień Mycia | 20 sty | Boisko I | godz 9:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | Dzikie Koty | 20 sty | Boisko II | godz 9:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | Samechamy | 20 sty | Boisko I | godz 10:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | REZERWOWI | 20 sty | Boisko II | godz 10:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Samechamy | 20 sty | Boisko I | godz 11:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | REZERWOWI | 20 sty | Boisko II | godz 11:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | Dziś Jest Dzień Mycia | 20 sty | Boisko I | godz 12:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | Dzikie Koty | 20 sty | Boisko II | godz 12:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | ANLAKI | 20 sty | Boisko I | godz 13:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | Karolkowa | 20 sty | Boisko II | godz 13:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
SOM Karasuno | – | GwoźDziki | 20 sty | Boisko I | godz 14:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki | – | Vortex | 20 sty | Boisko II | godz 14:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | YCDT | 20 sty | Boisko I | godz 15:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
WKS Astra Warszawa | – | TWA | 20 sty | Boisko II | godz 15:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
SOM Karasuno | – | YCDT | 20 sty | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki | – | TWA | 20 sty | Boisko II | godz 16:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | GwoźDziki | 20 sty | Boisko I | godz 17:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
WKS Astra Warszawa | – | Vortex | 20 sty | Boisko II | godz 17:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 20 sty | Boisko I | godz 18:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
AA Ursus | – | 4Fun | 20 sty | Boisko II | godz 18:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
II Termin ULS 16.02.2019 r. | ||||||||
Blok Ekipa | – | Niedźwiadki | 16 lut | Boisko I | godz 14:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Shield | – | Och Team | 16 lut | Boisko II | godz 14:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Niedźwiadki | 16 lut | Boisko I | godz 15:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | Samechamy | 16 lut | Boisko II | godz 15:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | MUKS Krótka Mysiadło | 16 lut | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | ANLAKI | 16 lut | Boisko II | godz 16:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | ANLAKI | 16 lut | Boisko I | godz 17:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | MUKS Krótka Mysiadło | 16 lut | Boisko II | godz 17:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
……………………………………. | ||||||||
……………………………………. | ||||||||
……………………………………. | ||||||||
……………………………………. | ||||||||
III Termin ULS 17.02.2019 r. | ||||||||
Shield | – | Blok Ekipa | 17-lut | Boisko I | godz 9:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Och Team | – | Hot Shots | 17-lut | Boisko II | godz 9:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Shield | – | Hot Shots | 17-lut | Boisko I | godz 10:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Och Team | – | Blok Ekipa | 17-lut | Boisko II | godz 10:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | UKS Iskra Warszawa | 17-lut | Boisko I | godz 11:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | Karolkowa | 17-lut | Boisko II | godz 11:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | Karolkowa | 17-lut | Boisko I | godz 12:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | UKS Iskra Warszawa | 17-lut | Boisko II | godz 12:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Dzikie Koty | – | REZERWOWI | 17-lut | Boisko I | godz 13:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
GwoźDziki | – | YCDT | 17-lut | Boisko II | godz 13:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
SOM Karasuno | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 17-lut | Boisko I | godz 14:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 17-lut | Boisko II | godz 14:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
SOM Karasuno | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 17-lut | Boisko I | godz 15:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 17-lut | Boisko II | godz 15:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki | – | AA Ursus | 17-lut | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
WKS Astra Warszawa | – | 4Fun | 17-lut | Boisko II | godz 16:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki | – | 4Fun | 17-lut | Boisko I | godz 17:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
WKS Astra Warszawa | – | AA Ursus | 17-lut | Boisko II | godz 17:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
Vortex | – | TWA | 17-lut | Boisko I | godz 18:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
IV Termin ULS 23.02.2019 r. | ||||||||
Shield | – | Niedźwiadki | 23 lut | Boisko I | godz 14:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Blok Ekipa | – | Hot Shots | 23 lut | Boisko II | godz 14:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Och Team | – | Niedźwiadki | 23 lut | Boisko I | godz 15:00 | LE M grupa E | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Orlęta Raszyn | 23 lut | Boisko II | godz 15:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | MUKS Krótka Mysiadło | 23 lut | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Samechamy | – | ANLAKI | 23 lut | Boisko II | godz 16:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | ANLAKI | 23 lut | Boisko I | godz 17:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
Samechamy | – | MUKS Krótka Mysiadło | 23 lut | Boisko II | godz 17:00 | LE M grupa A | ……………………………………. | |
……………………………………. | ||||||||
V Termin ULS 24.02.2019 r. | ||||||||
Dzikie Koty | – | UKS Iskra Warszawa | 24 lut | Boisko I | godz 9:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
REZERWOWI | – | Karolkowa | 24 lut | Boisko II | godz 9:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Dzikie Koty | – | Karolkowa | 24 lut | Boisko I | godz 10:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
REZERWOWI | – | UKS Iskra Warszawa | 24 lut | Boisko II | godz 10:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | Św. Anna | 24 lut | Boisko I | godz 11:00 | LE M grupa B | ……………………………………. | |
SOM Karasuno | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 24 lut | Boisko II | godz 11:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
GwoźDziki | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 24 lut | Boisko I | godz 12:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
YCDT | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 24 lut | Boisko II | godz 12:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
GwoźDziki | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 24 lut | Boisko I | godz 13:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
YCDT | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 24 lut | Boisko II | godz 13:00 | LE M grupa C | ……………………………………. | |
Vortex | – | AA Ursus | 24-lut | Boisko I | godz 14:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
TWA | – | 4Fun | 24-lut | Boisko II | godz 14:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
Vortex | – | 4Fun | 24-lut | Boisko I | godz 15:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
TWA | – | AA Ursus | 24-lut | Boisko II | godz 15:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki | – | WKS Astra Warszawa | 24-lut | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa D | ……………………………………. | |
VI Termin ULS 02.03.2019 r. | ||||||||
PROGRESS | – | Warsaw Spike | 2 mar | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | YCDT | 2 mar | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
PROGRESS | – | YCDT | 2 mar | Boisko I | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Warsaw Spike | 2 mar | Boisko II | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
SPS Konstancin-Jeziorna | – | Blok Ekipa | 2 mar | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | Dajcie nam wygrać | 2 mar | Boisko II | godz 16:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
WKS Astra Warszawa | – | Blok Ekipa | 2 mar | Boisko I | godz 17:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
ANLAKI | – | Św. Anna | 2 mar | Boisko II | godz 17:00 | LE M grupa G – Baraż o II ligę | ……………………………………. | |
GwoźDziki | – | TWA | 2 mar | Boisko I | godz 18:00 | LE M grupa G – Baraż o II ligę | ……………………………………. | |
VII Termin ULS 03.03.2019 r. | ||||||||
Karolkowa | – | Hawajska | 3 mar | Boisko I | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Samechamy | – | Vortex | 3 mar | Boisko II | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Karolkowa | – | Vortex | 3 mar | Boisko I | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Samechamy | – | Hawajska | 3 mar | Boisko II | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
3 mar | Boisko I | godz 13:00 | PAUZA | ……………………………………. | ||||
ANLAKI | – | GwoźDziki | 3 mar | Boisko II | godz 13:00 | LE M grupa G – Baraż o II ligę | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | TWA | 3 mar | Boisko I | godz 14:00 | LE M grupa G – Baraż o II ligę | ……………………………………. | |
ANLAKI | – | TWA | 3 mar | Boisko II | godz 14:00 | LE M grupa G – Baraż o II ligę | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | GwoźDziki | 3 mar | Boisko I | godz 15:00 | LE M grupa G – Baraż o II ligę | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | UKS PLAS WARSZAWA | 3 mar | Boisko II | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | Komandos Warszawa | 3 mar | Boisko I | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Lesznowola | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 3 mar | Boisko II | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 3 mar | Boisko I | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Lesznowola | – | Komandos Warszawa | 3 mar | Boisko II | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
DIGI | – | UKS Iskra Warszawa | 3 mar | Boisko I | godz 18:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Desperatki | – | AZS APS Warszawa | 3 mar | Boisko II | godz 18:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
DIGI | – | AZS APS Warszawa | 3 mar | Boisko I | godz 19:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Desperatki | – | UKS Iskra Warszawa | 3 mar | Boisko II | godz 19:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
VIII Termin ULS 09.03.2019 r. | ||||||||
PROGRESS | – | Hot Shots | 9 mar | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hawajska | – | Vortex | 9 mar | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Warsaw Spike | – | YCDT | 9 mar | Boisko I | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Karolkowa | – | Samechamy | 9 mar | Boisko II | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 9 mar | Boisko I | godz 16:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | WKS Astra Warszawa | 9 mar | Boisko II | godz 16:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | WKS Astra Warszawa | 9 mar | Boisko I | godz 17:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | SPS Konstancin-Jeziorna | 9 mar | Boisko II | godz 17:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 9 mar | Boisko I | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 9 mar | Boisko II | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 9 mar | Boisko I | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 9 mar | Boisko II | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
IX Termin ULS 10.03.2019 r. | ||||||||
4Fun | – | REZERWOWI | 10 mar | Boisko I | godz 9:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
AA Ursus | – | UKS Iskra Warszawa | 10 mar | Boisko II | godz 9:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
4Fun | – | UKS Iskra Warszawa | 10 mar | Boisko I | godz 10:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
AA Ursus | – | REZERWOWI | 10 mar | Boisko II | godz 10:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
10 mar | Boisko I | godz 11:00 | PAUZA | |||||
Niedźwiadki | – | Św. Anna | 10 mar | Boisko II | godz 11:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Och Team | – | Św. Anna | 10 mar | Boisko II | godz 12:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
10 mar | Boisko I | godz 12:00 | PAUZA | |||||
Virtus Wiskitki | – | Komandos Warszawa | 10 mar | Boisko I | godz 13:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 10 mar | Boisko II | godz 13:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 10 mar | Boisko I | godz 14:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | Komandos Warszawa | 10 mar | Boisko II | godz 14:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | DIGI | 10 mar | Boisko I | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Lesznowola | – | Desperatki | 10 mar | Boisko II | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | Desperatki | 10 mar | Boisko I | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Lesznowola | – | DIGI | 10 mar | Boisko II | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | AZS APS Warszawa | 10 mar | Boisko I | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
X Termin ULS 16.03.2019 r. | ||||||||
PROGRESS | – | Karolkowa | 16 mar | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Samechamy | 16 mar | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
PROGRESS | – | Samechamy | 16 mar | Boisko I | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Karolkowa | 16 mar | Boisko II | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Och Team | 16 mar | Boisko I | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | Niedźwiadki | 16 mar | Boisko II | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Niedźwiadki | 16 mar | Boisko I | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | Och Team | 16 mar | Boisko II | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Dziś Jest Dzień Mycia | – | Blok Ekipa | 16 mar | Boisko I | godz 18:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
SPS Konstancin-Jeziorna | – | WKS Astra Warszawa | 16 mar | Boisko II | godz 18:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
Dajcie nam wygrać | – | Blok Ekipa | 16 mar | Boisko I | godz 19:00 | LE M grupa F – Baraż o I ligę | ……………………………………. | |
XI Termin ULS 17.03.2019 r. | ||||||||
Grupa F Miejsce V | – | 4Fun | 17-03 | Boisko I | godz 9:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | AA Ursus | 17-03 | Boisko II | godz 9:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce V | – | AA Ursus | 17-03 | Boisko I | godz 10:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | 4Fun | 17-03 | Boisko II | godz 10:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
REZERWOWI | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 17-03 | Boisko I | godz 11:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 17-03 | Boisko II | godz 11:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
REZERWOWI | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 17-03 | Boisko I | godz 12:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 17-03 | Boisko II | godz 12:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | UKS Iskra Warszawa | 17-03 | Boisko I | godz 13:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | AZS APS Warszawa | 17-03 | Boisko II | godz 13:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | AZS APS Warszawa | 17-03 | Boisko I | godz 14:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | UKS Iskra Warszawa | 17-03 | Boisko II | godz 14:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Komandos Warszawa | – | DIGI | 17-03 | Boisko I | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | – | Desperatki | 17-03 | Boisko II | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Komandos Warszawa | – | Desperatki | 17-03 | Boisko I | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | – | DIGI | 17-03 | Boisko II | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Orlęta Raszyn | – | UKS Lesznowola | 17-03 | Boisko I | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
XII Termin ULS 23.03.2019 r. | ||||||||
Krążowniki Imprerium | – | 4Fun | 23-mar | Boisko I | godz 14:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | AA Ursus | 23-mar | Boisko II | godz 14:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | AA Ursus | 23-mar | Boisko I | godz 15:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | 4Fun | 23-mar | Boisko II | godz 15:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Och Team | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 23-mar | Boisko I | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Niedźwiadki | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 23-mar | Boisko II | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Och Team | – | Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | 23-mar | Boisko I | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Niedźwiadki | – | MKSN Mazowsze Warszawa | 23-mar | Boisko II | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce V | – | REZERWOWI | 23-mar | Boisko I | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | UKS Iskra Warszawa | 23-mar | Boisko II | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce V | – | UKS Iskra Warszawa | 23-mar | Boisko I | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Św. Anna | – | REZERWOWI | 23-mar | Boisko II | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
XIII Termin ULS 24.03.2019 r. | ||||||||
Grupa F Miejsce I | – | Warsaw Spike | 24 mar | Boisko I | godz 9:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce II | – | YCDT | 24 mar | Boisko II | godz 9:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce I | – | YCDT | 24 mar | Boisko I | godz 10:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce II | – | Warsaw Spike | 24 mar | Boisko II | godz 10:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce III | – | Hawajska | 24 mar | Boisko I | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce IV | – | Vortex | 24 mar | Boisko II | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce III | – | Vortex | 24 mar | Boisko I | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce IV | – | Hawajska | 24 mar | Boisko II | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | DIGI | 24 mar | Boisko I | godz 13:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | Desperatki | 24 mar | Boisko II | godz 13:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | Desperatki | 24 mar | Boisko I | godz 14:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | DIGI | 24 mar | Boisko II | godz 14:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | Orlęta Raszyn | 24 mar | Boisko I | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
AZS APS Warszawa | – | UKS Lesznowola | 24 mar | Boisko II | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | UKS Lesznowola | 24 mar | Boisko I | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
AZS APS Warszawa | – | Orlęta Raszyn | 24 mar | Boisko II | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Komandos Warszawa | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 24 mar | Boisko I | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
XIV Termin ULS 06.04.2019 r. | ||||||||
PROGRESS | – | Grupa F Miejsce III | 6 kwi | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Grupa F Miejsce IV | 6 kwi | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
PROGRESS | – | Grupa F Miejsce IV | 6 kwi | Boisko I | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Grupa F Miejsce III | 6 kwi | Boisko II | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Grupa F Miejsce V | 6 kwi | Boisko I | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | Św. Anna | 6 kwi | Boisko II | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | Św. Anna | 6 kwi | Boisko I | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | Grupa F Miejsce V | 6 kwi | Boisko II | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
REZERWOWI | – | Och Team | 6 kwi | Boisko I | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | Niedźwiadki | 6 kwi | Boisko II | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
REZERWOWI | – | Niedźwiadki | 6 kwi | Boisko I | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | Och Team | 6 kwi | Boisko II | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
XV Termin ULS 07.04.2019 r. | ||||||||
MKSN Mazowsze Warszawa | – | 4Fun | 7-04 | Boisko I | godz 9:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | – | AA Ursus | 7-04 | Boisko II | godz 9:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | AA Ursus | 7-04 | Boisko I | godz 10:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | – | 4Fun | 7-04 | Boisko II | godz 10:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hawajska | – | Grupa F Miejsce I | 7-04 | Boisko I | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Vortex | – | Grupa F Miejsce II | 7-04 | Boisko II | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hawajska | – | Grupa F Miejsce II | 7-04 | Boisko I | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Vortex | – | Grupa F Miejsce I | 7-04 | Boisko II | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Warsaw Spike | – | Karolkowa | 7-04 | Boisko I | godz 13:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
YCDT | – | Samechamy | 7-04 | Boisko II | godz 13:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Warsaw Spike | – | Samechamy | 7-04 | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
YCDT | – | Karolkowa | 7-04 | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | Orlęta Raszyn | 7-04 | Boisko I | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | UKS Lesznowola | 7-04 | Boisko II | godz 15:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
Virtus Wiskitki | – | UKS Lesznowola | 7-04 | Boisko I | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS PLAS WARSZAWA | – | Orlęta Raszyn | 7-04 | Boisko II | godz 16:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | Komandos Warszawa | 7-04 | Boisko I | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
AZS APS Warszawa | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 7-04 | Boisko II | godz 17:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
UKS Iskra Warszawa | – | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | 7-04 | Boisko I | godz 18:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
AZS APS Warszawa | – | Komandos Warszawa | 7-04 | Boisko II | godz 18:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
DIGI | – | Desperatki | 7-04 | Boisko I | godz 19:30 | I Liga Kobiet | ……………………………………. | |
XVI Termin ULS 13.04.2019 r. | ||||||||
PROGRESS | – | Hawajska | 13 kwi | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Vortex | 13 kwi | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
PROGRESS | – | Vortex | 13 kwi | Boisko I | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Hawajska | 13 kwi | Boisko II | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | REZERWOWI | 13 kwi | Boisko I | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | UKS Iskra Warszawa | 13 kwi | Boisko II | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Krążowniki Imprerium | – | UKS Iskra Warszawa | 13 kwi | Boisko I | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MUKS Krótka Mysiadło | – | REZERWOWI | 13 kwi | Boisko II | godz 17:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce V | – | Św. Anna | 13 kwi | Boisko I | godz 18:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Niedźwiadki | – | Grupa F Miejsce V | 13 kwi | Boisko I | godz 19:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
XVII Termin ULS 14.04.2019 r. | ||||||||
Warsaw Spike | – | Grupa F Miejsce III | 14 kwi | Boisko I | godz 9:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
YCDT | – | Grupa F Miejsce IV | 14 kwi | Boisko II | godz 9:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Warsaw Spike | – | Grupa F Miejsce IV | 14 kwi | Boisko I | godz 10:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
YCDT | – | Grupa F Miejsce III | 14 kwi | Boisko II | godz 10:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Karolkowa | – | Grupa F Miejsce I | 14 kwi | Boisko I | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Samechamy | – | Grupa F Miejsce II | 14 kwi | Boisko II | godz 11:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Karolkowa | – | Grupa F Miejsce II | 14 kwi | Boisko I | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Samechamy | – | Grupa F Miejsce I | 14 kwi | Boisko II | godz 12:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | Grupa F Miejsce V | 14 kwi | Boisko I | godz 13:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | – | Św. Anna | 14 kwi | Boisko II | godz 13:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
MKSN Mazowsze Warszawa | – | Św. Anna | 14 kwi | Boisko I | godz 14:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Korzystnie Ulokowany Potencjał Anatomiczny | – | Grupa F Miejsce V | 14 kwi | Boisko II | godz 14:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
4Fun | – | Och Team | 14 kwi | Boisko I | godz 15:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
AA Ursus | – | Niedźwiadki | 14 kwi | Boisko II | godz 15:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
4Fun | – | Niedźwiadki | 14 kwi | Boisko I | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
AA Ursus | – | Och Team | 14 kwi | Boisko II | godz 16:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
XVIII Termin ULS 27.04.2019 r. | ||||||||
PROGRESS | – | Grupa F Miejsce I | 27 kwi | Boisko I | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Grupa F Miejsce II | 27 kwi | Boisko II | godz 14:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
PROGRESS | – | Grupa F Miejsce II | 27 kwi | Boisko I | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hot Shots | – | Grupa F Miejsce I | 27 kwi | Boisko II | godz 15:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce III | – | Karolkowa | 27 kwi | Boisko I | godz 16:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce IV | – | Samechamy | 27 kwi | Boisko II | godz 16:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce III | – | Samechamy | 27 kwi | Boisko I | godz 17:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Grupa F Miejsce IV | – | Karolkowa | 27 kwi | Boisko II | godz 17:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hawajska | – | Warsaw Spike | 27 kwi | Boisko I | godz 18:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Vortex | – | YCDT | 27 kwi | Boisko II | godz 18:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Hawajska | – | YCDT | 27 kwi | Boisko I | godz 19:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Vortex | – | Warsaw Spike | 27 kwi | Boisko II | godz 19:00 | I Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
Och Team | – | Grupa F Miejsce V | 27 kwi | Boisko I | godz 20:00 | II Liga Mężczyzn | ……………………………………. | |
XIX Termin ULS 28.04.2019 r. |
9:00 – 12:00 – Turniej Barażowy o Pierwszą Ligę
12:00 – 15:00 – Turniej Barażowy o Ekstraklasę
15:00 – 18:00 – Turniej Final Four Kobiet