Rozpoczynamy zapisy do Ligi – sezon 2024

URSUSOWSKA LIGA SIATKÓWKI – SEZON 2024

Szanowni miłośnicy piłki siatkowej jest mi niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu zapisów do nowej edycji ULS 2024.

Zapisy przyjmujemy tylko mailowo pod adresem ligasiatkowkiursus@gmail.com

Zgłoszenie przyjmujemy do dnia 31.01.2024 do godziny 22:00

W Treści zgłoszenia bardzo proszę o wpisanie : Nazwa Zespołu, Imię i nazwisko kapitana, numer kontaktowy, rodzaj zespołu (męski czy damski) oraz ligę w jakiej zespół zakończył rozgrywki w zeszłym roku.

W tegorocznej edycji jesteśmy zmuszeni wprowadzić opłatę za udział w lidze w wysokości 650 zł. Wpłatę bardzo proszę przesłać na poniższe dane:

Uczniowski Klub Sportowy Iskra Warszawa

Ul. Wojciechowskiego 35/29

02-495 Warszawa

Numer konta: 02 2490 0005 0000 4500 3797 3320

Wpisując w treści: składka członkowska za (imię i nazwisko kapitana) (nazwa drużyny) ULS 2024

Zgłoszenie zostanie zatwierdzone po otrzymaniu od Państwa maila ze zgłoszeniem oraz wniesieniem opłaty na konto Stowarzyszenia.

Do tegorocznej edycji ULS pierwszeństwo w zgłoszeniu będą miały zespoły, które grały w zeszłym sezonie z zachowanie wszystkich zasad dotyczących spadków i awansów.

W przypadku nie wykorzystania limitu miejsc w danej lidze dopisywana będzie drużyna, która zajęła kolejne, po premiowanym awansem z zeszłego sezonu, miejsca w niższej lidze.

Zespoły, które zgłoszą się jako NOWE będą dołączane do najniższej ligi – oczywiście tylko w przypadku wolnych miejsc – TU BĘDZIE DECYDOWAŁA KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Nie będzie pobierana kaucja od drużyn.

Skład drużyny proszę zamieścić tylko na karcie zgłoszeniowej (będzie ona załączona w otrzymanym mailu zwrotnym) i dostarczyć do opiekuna ligi w dniu pierwszego meczu !!! Każda drużyna po wysłaniu zgłoszenia otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia oraz niezbędne dokumenty.

Tegoroczną ligę planujemy rozpocząć w weekend 17-18 luty 2024.

W sezonie 2024 planujemy rozgrywki dla następujących lig : Ekstraklasa Męska, I Liga Męska oraz II Liga Męska, I Liga Żeńska, II Liga Żeńska

Udział w poszczególnych ligach określony jest w regulaminie, który przesłany zostanie w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia.

Rozgrywki sędziują wyłącznie doświadczeni sędziowie z WSMWZPS  !!!!!

Mecze toczyć się będą na terenie szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47 oraz Szkoła Podstawowa nr 11 przy ul. Keniga 20

Każdy zespół zobowiązany jest do posiadania swoich piłek do rozgrzewki !!!!!!! Organizator zapewnia wyłącznie piłki meczowe!!!

W przypadku jakichś niejasności proszę o kontakt mailowy.

Koordynator rozgrywek

Maciej Karczewski

Tel. +48 662288536