21 stycznia ruszają zapisy na sezon 2024!

URSUSOWSKA LIGA SIATKÓWKI – SEZON 2024

Szanowni miłośnicy piłki siatkowej jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 21.01.2024 roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do nowej edycji ULS 2024!

Wszystkie zgłoszenia drużyn przyjmowane są do dnia 30.01.2024 roku do godziny 22.00  wyłącznie drogą mailową pod adresem ligasiatkowkiursus@gmail.com.
W zgłoszeniu proszę zamieści wyłącznie następujące informacje: 

nazwa drużyny (proszę również zaznaczyć czy męska czy damska;

– imię i nazwisko kapitana/trenera/kierownika drużyny oraz

– numer kontaktowy.

Każda drużyna po wysłaniu zgłoszenia otrzyma potwierdzenie jego przyjęcia oraz niezbędne dokumenty. Skład drużyny proszę zamieścić tylko na karcie zgłoszeniowej, którą otrzymacie Państwo w mailu zwrotnym i dostarczyć ją do opiekuna ligi w dniu pierwszego meczu.

Liga będzie płatna. O wysokości opłaty poinformujemy Państwa w dniu rozpoczęcia zapisów tj. 21.01.2024 roku. Prosimy o śledzenie komunikatów oraz naszych portali społecznościowych.

Tegoroczną ligę planujemy rozpocząć w weekend 17-18 lutego 2024 roku. Zaznaczamy, że nie wszystkie drużyny rozegrają w ten weekend swoje pierwsze mecze.

W zależności od ilości zgłoszonych zespołów wystartują następujące ligi: Ekstraklasa, I Liga, II Liga, III Liga – rozgrywki męskie oraz I Liga Kobiet i II Liga Kobiet.

Udział w poszczególnych ligach określony jest w regulaminie, który przesłany zostanie w mailu zwrotnym po dokonaniu zgłoszenia.

Rozgrywki sędziują wyłącznie doświadczeni sędziowie z WSMWZPS.

Mecze toczyć się będą na terenie szkół: Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47 w każdą sobotę i niedzielę oraz Szkoła Podstawowa nr 11 przy ul. Keniga 20 w każdą niedzielę – w przypadku dużej ilości zgłoszeń mecze I, II i III Ligi męskiej rozgrywać się będą w soboty po godzinie 14.00)

Każdy zespół zobowiązany jest do posiadania swoich piłek do rozgrzewki. Organizator zapewnia wyłącznie piłki meczowe!